Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Metoda Karola

Nazywam się Jędrzej Fijałkowski. Jestem współpracownikiem „Czwartego Wymiaru” i jestem z tego powodu zadowolony. Jestem także zadowolony z kilku innych powodów, ale szkoda miejsca, żeby je wszystkie tu wyłuszczać. Natomiast, czego nie ukrywam, jestem absolutnie niezadowolony z paru

Nazywam się Jędrzej Fijałkowski. Jestem współpracownikiem „Czwartego Wymiaru” i jestem z tego powodu zadowolony.

Jestem także zadowolony z kilku innych powodów, ale szkoda miejsca, żeby je wszystkie tu wyłuszczać. Natomiast, czego nie ukrywam, jestem absolutnie niezadowolony z paru pozostałych sfer mojego życia. Co nie powinno dziwić, bo Polacy to taka nacja, która wiecznie jest niezadowolona, co poniżej zostanie numerologicznie udowodnione.

Zatem, jestem niezadowolony z pewnych układów, które mi nie pasują, z permanentnego braku kasy (to także domena moich rodaków, zwłaszcza w kryzysie, który był, jest i ma być) oraz z niespotykanych przypadków losowych, które mnie na mojej drodze życia napotykają. Jest taka zasada, która cały czas wokół mnie się kręci i przyobleka w pewną drażniącą permanentność: jeśli coś ma się udać lub nie udać – jest niemal pewne, że się nie uda.

Kulejąc tak przez życie z ową za...

Wydanie

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.