Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019
Irena A. Stanisławska

Podróż w głąb siebie

Kiedy u Brandon Bays wykryto guza w macicy wielkości piłki do koszykówki, zadała sobie pytanie: jak to możliwe, że u takiej osoby jak ona – terapeutki z wieloletnim doświadczeniem, po szkoleniach z programowania neurolingwistycznego, warunkowania neuroasocjatywnego, dietetyki, kinezjologii, hipnozy medycznej i wielu innych form terapii alternatywnych, mogło do tej sytuacji dojść?

Mając świadomość, że choroba jest tylko „informatorem”, zrezygnowała z medycyny klasycznej, czyli leczenia skutku, a skupiła się na dotarciu do przyczyny. Dr Deepak Chopra, twórca nowych teorii z zakresu medycyny ducha i ciała, przyrównuje organizm ludzki do komputera. Mówi, że możliwe jest przerwanie „programowania”, dzięki czemu następuje uzdrowienie. Aby przerwać ten program, dotrzeć do komórkowych wspomnień i uwolnić się od nich, trzeba najpierw nawiązać kontakt z tą częścią siebie, która jako pierwsza rozpoczęła programowanie – z nieskończ...

Wydanie

Artykuły z tej kategorii

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.