Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019
Anna Głogowska

To nie pigułka, ale pomaga Polaryzatory zdrowotne

Generatory i polaryzatory HPT ® wzmacniają odporność organizmu, poprawiają krążenie oraz funkcjonowanie przewodu pokarmowego, układu oddechowego, układu kostno-stawowego...

Do zaprzyjaźnionego z redakcją gabinetu medycyny naturalnej przyszedł ojciec tegorocznej maturzystki z niedużą, płaską, granatową poduszką pod pachą i spytał, czy ktoś mógłby sprawdzić, czy ona ma rzeczywiście takie właściwości, jak podaje ulotka, bo żona kupiła gdzieś ten gadżet, a on niedowierza, że takie coś może akurat wyciszać i poprawiać koncentrację.

Pracownicy gabinetu (fizykoterapeuci, masażyści i bioterapeuci) zaczęli testować tę niepozorną poduszkę, zwłaszcza kiedy przeczytali, iż posiada ona świadectwo badań Katedry i Kliniki Rehabilitacji Akademii Medycznej oraz świadectwo badań Katedry i Zakładu Biofizyki Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego.
– Napisać wszystko można – sceptycznie odezwał się jeden z nich do szefowej gabinetu, ale sprawdzić trzeba. – I zaczął właśnie od siebie, bo był po nocnej podróży znad morza, a na ulotce przeczytał, że ta poduszka zwiększa koncentrację i oddala zmęczenie. Polecana jest m.in. dla kierowców, a także osób mających problemy z koncentracją i nauką, oraz że prawoskrętne pole torsyjne eliminuje zaburzenia energetyczne w organizmie człowieka i harmonizuje go.

Efekt testowania był taki, że nawet sceptycy zamówili polaryzator torsyjny w formie poduszki na siedzisko (PT-30), a właścicielka gabinetu przypomniała sobie, że przed kilkunastu laty, zaproszona przez nieżyjącego już psychologa i bioterapeutę – docenta Marka Pilkiewicza – trafiła na wykład prof. Giennadija Szypowa, rosyjskiego fizyka, który na Wydziale Fizyki Politechniki Warszawskiej prezentował swoją teorię próżni fizycznej i pól torsyjnych, a za jakiś czas zetknęła się z generatorami i polaryzatorami, które – idący tropem teorii kontrowersyjnego, rosyjskiego fizyka – polski mechanik i wynalazca – Henryk Pacocha – opracował, przetestował w rozmaitych placówkach naukowych i opatentował.

Przyszła do naszej redakcji ze wspomnianą poduszką, polaryzatorami-wisiorkami oraz polaryzatorami samoprzylepnymi i powiedziała: to nie pigułka, ale pomaga i zasugerowała nieśmiało – może napisalibyście o tych „naturalnych bioterapeutach”.

Przed kilkunastu laty, kiedy było spore zainteresowanie teorią pól torsyjnych, prezentowaliśmy już polaryzatory torsyjne Henryka Pacochy. Dostaliśmy wówczas wiele listów od Czytelników, którzy twierdzili, że ich systematyczne stosowanie w różnych długotrwałych schorzeniach przyniosło im ulgę i wyraźną poprawę zdrowia oraz sprawności fizycznej (m. in. normowało się ciśnienie, szybciej goiły się rany, zrastały kości, mijały bóle, dzieci przestawały się moczyć).

Po jakimś czasie zainteresowanie polaryzatorami torsyjnymi nieco zmalało, ale wynalazca nie ustał – jak się okazuje – w swoich poszukiwaniach i doskonaleniu produktów wytwarzanych przez jego firmę P.P.H.U. „TORST”. Dzięki temu udoskonalona została właśnie wspomniana poduszka na siedzisko (PT-30), w której umieszczone są polaryzatory torsyjne w wewnętrznej warstwie filcu, czy mata (UPT 08) będąca układem polaryzatorów. Jedna z osób, która ją nabyła, twierdzi, że od kiedy ułożyła ją pod prześcieradłem, lepiej się wysypia, zapomina o stresach korporacyjnych, a przede wszystkim przestała łapać infekcje, o co w mocno klimatyzowanym pomieszczeniu w miejscu pracy było dość łatwo, no i przestał jej dokuczać ból nóg i kręgów szyjnych. Inni użytkownicy potwierdzają, że po regularnym korzystaniu z maty czy innych polaryzatorów minęły im bóle mięśni, łokci, bioder, kręgosłupa a nawet głowy i mają więcej siły i c...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.