Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

lewandowska
Małgorzata Trzaskoma
Jaki będzie rok 2017?

Jaki będzie rok 2017?

Rok 2017 będzie wyjątkowy. To według numerologii początek dziewięcioletniego cyklu, Uniwersalny Rok Pierwszy, zapowiadający zmiany dla całego świata. Takie wibracje pojawiają się raz na kilkadziesiąt lat. Wtedy wiele się może wydarzyć, wszystko można zacząć od początku, praktycznie każda sfera życia może przejść całkowity reset.

Nadeszła pora wcielania w życie nowych idei, działań, innowacji, co więcej, należy to robić z dużym zaangażowaniem.

Rok 2017 stanie się dla wielu osób okresem zaczynania od nowa i to pod wieloma względami. W każdej chwili może pojawić się niesamowita szansa, by wyzerować licznik i wystartować w przyszłość z czystą kartą. Jeśli czujesz potrzebę, by zmienić swoje dotychczasowe życie, teraz masz rewelacyjną okazję.

To okres niesamowitych wibracji i energii, które będzą wspierać ludzi, zwłaszcza w pozytywnych przedsięwzięciach. W wielu rejonach świata mogą pojawić się nowe trendy społeczno-polityczne, nowi przywódcy, cały szereg innowacyjnych pomysłów, chwilami rewolucyjnych idei. W przyszłości to właśnie one mogą decydować o zaskakujących zmianach społeczno-politycznych oraz poprawie losu mieszkańców danych terenów. Przemianie ulegną niektóre społeczności. Może być tak, że jedna niewielka zmiana wywoła pozytywny ciąg dalszych wydarzeń.

W wielu dziedzinach życia będzie można zaobserwować dokonujący się postęp, przede wszystkim w branży technicznej i nauce.

Rok 2017 będzie czasem rozwoju dla ludzi ambitnych, odważnych, przejawiających inicjatywę i wyznaczających nowe trendy.

Wszystko w życiu jest dualne, posiada dobrą, ale także mniej pozytywną stronę, dlatego też w nadchodzącym roku należy się wystrzegać wielkiego ego, nadmiernej woli walki i pędu do władzy, starania się za wszelką cenę, aby być w centrum uwagi, despotyzmu, bycia zbyt pewnym siebie, podejmowania dużego ryzyka, stawiania wszystkiego na jedną kartę, przesady, zbytniego eksponowania swojej siły.

Nadchodzi czas ścierania się silnych jednostek o rozbuchanym ego, z których każda będzie chciała być liderem w swojej dziedzinie. Dlatego też rok ten może być pełen zadrażnień i niepokoju.

To rok dużego wpływu Słońca na życie, pogodę i działanie (zakłócenia) urządzeń technicznych na Ziemi.

To też czas zmian pogody, a co za tym idzie – małej przewidywalności zjawisk klimatycznych. Stanowi to zagrożenie w wielu rejonach świata, zwłaszcza tych, które już są na nie narażone.
Należy spodziewać się susz i kłopotów z dostępem do wody, nawet na terenach, na których te problemy dotąd nie występowały. Zostanie też zwrócona większa uwaga na wody gruntowe, których zasoby zaczynają się kurczyć. Powstaną nowe technologie przystosowywania do spożycia wody z mórz i oceanów. Woda stanie się bardzo cenionym dobrem na wielu terenach.

W wielu miejscach świata może dojść do nagłych kataklizmów.

„Zawierucha” wywołująca chaos na świecie w przeciągu dwóch najbliższych lat też nas nie ominie całkowicie. Jednak w Polsce będzie o wiele bezpieczniej i stabilniej niż w innych częściach świata. Nie doświadczymy wielkich naturalnych kataklizmów, na taką skalę, jak inne kraje. Ale będziemy świadkami wielu anomalii, choć pogoda i przyroda nie będą u nas aż tak uciążliwe. Odbije się to jednak, zwłaszcza od jesieni 2017 roku, na rynku finansowym.

System ubezpieczeń ludzi, nieruchomości i ruchomości, może przeżywać kryzys, a stawki ubezpieczeń znacznie wzrosnąć.

W niektórych miejscach na świecie przyroda może dokonywać większych zniszczeń niż wojna. Wokół Europy, a chwilami w niej samej, ogniska działań wojennych mogą się rozszerzać i zmieniać, ale w działaniu bezpośrednim nie będzie to dotyczyć terenu naszego kraju.

Wciąż warto rozważnie wybierać kierunki podróży, zwłaszcza latem i wczesną jesienią.
...

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.