Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

lewandowska
Katarzyna M. Grela
Wiedzieć, co jest ważne

Wiedzieć, co jest ważne

Słońce jest nadal w Byku. Rządząca tym znakiem Wenus pozwala nam docenić zmysłowy urok świata. Pragniemy żyć wygodnie, dostatnio i radośnie. Szukamy piękna i harmonii we wszystkim, co jest wokół.

Dotyczy to zarówno drobiazgów, codzienności jak i sztuki przez duże „S”. Chętnie bywamy w ładnych miejscach i wśród pogodnych, miłych ludzi. Częściej chodzimy na spektakle, koncerty czy wystawy bądź kupujemy dzieła sztuki. Inwestujemy w cenne rzeczy, by się nimi nacieszyć i zabezpieczyć na przyszłość.

To odpowiedni moment, by zadbać o swój wygląd, a także o mieszkanie, ogród, najbliższe otoczenie. Niewiele trzeba, żeby stworzyć przyjazny dla nas nastrój. Spróbujmy częściej spacerować czy jeździć na rowerze albo posiedzieć wśród zieleni przy sprzyjającej pogodzie, by wzmocnić ciało i psychikę.

Energia znaku Byka łączy się z tym, co posiadamy, z majątkiem i bogactwem, ale nie tylko materialnym. Zmysłowa radość życia nie może nam przesłonić tego, co jest naprawdę ważne. Księżyc we Lwie i w pierwszej kwadrze (3) będzie pobudzać do działania. Ni...

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.