Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019
Stefania Żak
Quantec

Quantec

QUANTEC jest zbudowany tak, by stymulował system biologiczny. Jego twórca, Peter von Buengner, połączył diodę wytwarzającą tzw. biały szum z komputerem. Pełni ona rolę interfejsu pomiędzy świadomością a maszyną.

W Quantecu zastosowano zjawisko powiązania fotonów bliźniaczych: jednego na zdjęciu, drugiego w obiekcie fotografowanym. „Bliźniaki”, niezależnie od odległości, mają ze sobą bardzo silną więź, umożliwiającą natychmiastowy przepływ informacji (paradoks Einsteina-Podolskiego-Rosena).Język fotonów bliźniaczych to ruch pionowy i poziomy. Język komputera to 0 i 1. Quantec zaprogramowano tak, by interpretował pionowe ruchy fotonów jako „1”, a poziome jako „0”. Komputer i fotony zaczęły wtedy mówić tym samym językiem.

Quantec posiada ogromną liczbę baz danych, w których są zapisane informacje o wszystkim, co może nam pomóc, m.in.: minerały, witaminy, aminokwasy, komórki, białka, organy, hormony, anioły, modlitwy, Feng-Shui, doradztwo gospodarcze itd. Z tych danych podczas skanowania zdjęcia, wprowadzonego wcześniej na twardy dysk, wybierane są rezonansowo teksty i przetwarzane w wibracje o określonych częstotliwościach, w 100 procentach dopasowanych do tych negatywnych wibracji odczytanych w naszym organizmie. Bliźniacze fotony ze zdjęcia przesyłają te częstotliwości do bliźniaków w obiekcie fotografowanym.

Jeżeli, dla przykładu, przy skanowaniu zdjęcia odczytana została bakteria, to zostanie ona zniszczona poprzez rozbicie błony komórkowej wysyłaną jej własną wibracją. Tak samo śpiewak może rozbić szybę, dobierając odpowiednio wibrację głosu. Wybrane teksty są automatycznie terapią. Ponowne skanowanie zdjęcia ustala czas i częstotliwość nadawania sygnału, który jest wysyłany w ciągu dnia i w nocy wyłącznie do jednej osoby, obojętnie, gdzie się ona znajduje. Tak oto mamy terapię bez wizyt w gabinetach i bez działania ubocznego, bo wystarczy tylko wysłać zdjęcie.

A OTO RELACJE TERAPEUTEK STOSUJĄCYCH QUANTEC W SWOJEJ PRACY:

MonikA Cichocka

Mój Quantec to moc radości – dzięki jego potencjałowi doświadczam satysfakcji burzenia wielu granic – wydaje się, że tylko od umiejętności terapeuty zależy dalsza perspektywa ich obalania.
Z moich spostrzeżeń wynika, że Quantec nie tylko leczy ciała i dusze, ale także modeluje (nagina) rzeczywistość stosownie do potrzeb. Odmładza, regeneruje, przywraca równowagę organizmom i ekosystemom. Perspektywę ogranicza tu wyłącznie wyobraźnia.

Moje doświadczenie to skuteczne terapie chorób z autoagresji i nowotworów, przywracanie funkcjonalności tkanek (pomoc chorym onkologicznym w regeneracji uszkodzonych podczas operacji, kluczowych dla ich komfortu życia tkanek i połączeń nerwowych).

W odwracaniu/zatrzymywaniu procesów starzenia i degeneracji mam także ogromne osiągnięcia – u moich podopiecznych polepszają się zdolności kognitywne, poprawiają się pamięć, orientacja i inne potencjały osobiste utracone z wiekiem lub z powodu chorób.

Lubię pomagać osobom uzależnionym – Quantec redukuje przymus i kompulsje – nie tylko w tematach substancji psychoaktywnych, ale i w zaburzeniach odżywiania bądź w pracy nad transformacją ciała – np. w kwestii utrzymania diety, trybu treningowego, redukcji wagi. Moja współpraca z wybitnym zawodnikiem sportów walki przynosi nam wspólną satysfakcję, bo poprawiły się wydatnie jego osiągnięcia i wyniki sportowe.

Lubię angażować Quanteca w harmonizację relacji, bo świetnie naprawia związki lub łagodzi bolesność rozstań. Razem pomagamy cierpiącym na depresje i dysfunkcje psychiczne – lub na bezsenność – Quantec wydaje się tu cudowną kładką powrotu do normalnego życia.
Quantec bywa przewodnikiem życiowych zmian, które dzięki niemu stają się fascynującą transformacją. Modeluje rzeczywistość, p...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.