Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Hanna Kotwicka
Rok Żółtego  Krystalicznego Ziarna

Kalendarz Tzolkin i gregoriański

Rok Żółtego Krystalicznego Ziarna

Zgodnie z kosmogramem Majów 26 lipca 2017 roku rozpoczyna się nowy rok pod przewodnictwem 12 Kan-P/Żółtego Krystalicznego Ziarna w portalu na Fali Ben/Czerwonego Wędrowca.

Jest to dwunasty rok w 13-letnim cyklu porządkowania kauzalnej historii ludzkości i wybudzania ludzi z letargu mentalnego. Choć w polu duchowym karma została już rozładowana (umownie w 2012 r.), to opadający pył pokarmiczny ludzie muszą zneutralizować sami. Na planie życia jego odzwierciedleniem jest poziom skażenia środowiska i smog mentalny, wywołany przez negatywne myśli, zatrucie organizmu złością, nienawiścią, stresem. To wszystko pozostawiło ślady w roślinach, zwierzętach, skałach i całej biosferze.

W module kalendarzowym Tzolkin zapisana jest cała mądrość Wszechświata, którą starożytni Majowie zakodowali w formie archetypów dla przyszłych pokoleń.

Wiedza ta miała przebudzić się w odpowiednim czasie, aby pomóc ludziom w czasach ewolucyjnego przełomu. Tym pokoleniem, do którego adresowana była ta wiedza, jesteśmy my, współcześnie żyjący ludzie.

BIOSFERA, nazywana powszechnie ekosferą, to nie tylko zewnętrzna część skorupy ziemskiej, czyli atmosfera, hydrosfera, litosfera, zamieszkałe przez organizmy żywe włącznie z człowiekiem, ale coś znacznie więcej. Biosfera tworzy środowisko umożliwiające rozwój inteligencji ludzkiej. Stan biosfery pokazuje, jak daleko ludzie oderwali się od Natury. Skala degradacji środowiska i smog w aglomeracjach miejskich odzwierciedlają skalę zbiorowego paraliżu mentalnego ludzi. Smog to nic innego jak interaktywna informacja zwrotna.

Wszystko, co będzie się działo w tym roku, będzie związane z tematyką światopoglądów i szeroko pojętej wolności, począwszy od sfery rodzinnej, zawodowej, obyczajowej po narodową. Z tego poziomu do zbiorowego pola mentalnego będą przenikać potężne impulsy uwolnienia od autorytetów Starego Czasu, długów wdzięczności, presji, nadmiernych zobowiązań wynikających z tradycji rodzinnych, religijnych, kulturowych, jak również nacisków politycznych. Wreszcie nastał czas na zmierzenie się z kwestią współtworzenia i współodpowiedzialności. Pierwszą oznaką wstąpienia na tę ścieżkę będzie rosnące uwrażliwienie na osobowości, kręgi i siły, które próbują ograniczać ludziom wolną wolę i wolność wyboru, wywierając presję, grożąc, dzieląc, siejąc panikę.

W tym roku społeczność ziemska – jednostki, wspólnoty, narody – ma niepowtarzalną szansę upomnieć się o WOLNOŚĆ we wszystkich sferach życia, stawiając na własny potencjał, a nie obce siły. Potężne impulsy wolnościowe zaczną płynąć do świadomości ludzi z poziomu Fali Wędrowca, a ton roku 12., operując w przestrzeni wielowymiarowych możliwości ZIARNA, będzie dopingować społeczność ziemską do uwolnienia się z ograniczających ją schematów. Portal stojący obok kinu roku, oznaczony literą P, wskazuje, że w kluczowych momentach ludzkość będzie odgórnie naprowadzana na właściwe tory ewolucji, przy czym prawo do samostanowienia będzie nadal respektowane, tylko nie wszystko będzie już dozwolone. Skutki samowoli zaczną objawiać się o wiele szybciej.

Każdy naród na świecie ma do przepracowania specyficzną słabość „historyczną”. Jesteśmy na finiszu 13-letniego cyklu oczyszczania nieoczyszczonych potencjałów przeszłości w ich zmutowanych odsłonach w teraźniejszości. To jest inkarnacyjny obowiązek każdego człowieka i misja ewolucyjna narodów. Musimy pojąć, że Ziemia jest żywą, inteligentną Istotą z blisko siedmioma miliardami tkanek ludzkich. Wiele spośród nich zaatakował wirus zatracenia i pychy, osłabiający Jeden Organizm Planetarny. Dlatego tkanki zdrowe powinny się zmobilizować i powstrzymać chorobę, zanim niszczycielski wirus zacznie się rozprzestrzeniać, pustoszyć Organizm Plan...

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.