Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Agnieszka Gruss
Szanuj kości

Szanuj kości

Gdy bolą kości – to przeważnie idzie już do dobrego. Ale żeby nie narobić sobie biedy, dobrze jest zgłębić to zjawisko z punktu widzenia Biologiki/Totalnej Biologii. Może w końcu zaczniemy o sobie dobrze myśleć?

– Ma pan raka kości ramienia i barku – usłyszał od lekarza mężczyzna w sile wieku, ojciec trójki dzieci, drobny przedsiębiorca. – Sprawa jest poważna, potrzebna jest chemia, naświetlania – Bo inaczej… – onkolog zawiesił głos – No cóż, rozumie pan chyba, w czym rzecz?

Prawie każdy po usłyszeniu takiego „wyroku” opada z sił. Tym razem  jednak było inaczej. Grzegorz się nie przeraził. Wziął los w swoje ręce i rozpoczął poszukiwania świętego Graala, czyli wiedzy, która mogłaby pomóc mu zrozumieć, dlaczego zachorował na raka kości, dlaczego akurat teraz i co najważniejsze – jak sobie pomóc.

I znalazł!  Logiczne wytłumaczenie tego, co go spotkało, odszukał w Biologice/Totalnej Biologii – dziedzinie wiedzy, która precyzyjnie tłumaczy, skąd biorą się choroby. I dlaczego takie, a nie inne emocje związane są dokładnie z takimi, a nie innymi ...

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.