Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Lirqu Evyn Jins
Spotkanie z Tachion

Spotkanie z Tachion

Kolejny dzień nudnej pracy, parę meili, kilka tabelek w Excelu, stukanie w klawiaturę i tępe patrzenie w monitor. Tak przeważnie wygląda moje życie zawodowe od trzech lat. Rok temu pogodziłem się z tym, że zostałem „ziemniakiem”, tym który nic już nie widzi, nie czuje, nie słyszy.

Kolejny dzień nudnej pracy, parę meili, kilka tabelek w Excelu, stukanie w klawiaturę i tępe patrzenie w monitor. Tak przeważnie wygląda moje życie zawodowe od trzech lat. Rok temu pogodziłem się z tym, że zostałem „ziemniakiem”, tym który nic już nie widzi, nie czuje, nie słyszy. Gdzie się podział ten głos, który podpowiadał, jak żyć czy kiedy wykręcić numer, żeby dostać się do dentysty, kiedy mieć pewność, że do dziecka rozrabiającego na środku sklepu trzeba mówić po angielsku, choć wcale na obcokrajowca nie wygląda? Wydaje się to teraz tak odległe, jakbym nie był już tą samą osobą. Tym „odjechanym”, który patrząc na dziesięciopiętrowe bloki na jednej z dzielnic Warszawy, widzi drewniane domki na oceanie lub Puszczę Amazońską zamiast Lasu Kabackiego. Zaakceptowałem to, co minęło, skupiłem się na rozwoju ciała. Czas karmienia ducha odszedł w zapomnienie, tak mi się przynajmniej wydawało. 

...
Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.