Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Katarzyna L. z Sopotu
listy czytelników

listy czytelników

Przebudzenie Chciałabym podzielić się kilkoma refleksjami. W ostatnich latach coraz więcej i coraz śmielej pisze się i mówi o konieczności przebudzenia ludzkości, o podwyższeniu wibracji. Podkreśla to także wielu autorów pisujących w Waszym miesięczniku.

Chciałabym podzielić się kilkoma refleksjami. W ostatnich latach coraz więcej i coraz śmielej pisze się i mówi o konieczności przebudzenia ludzkości, o podwyższeniu wibracji. Podkreśla to także wielu autorów pisujących w Waszym miesięczniku.

Ale by do tego doszło, musi się przebudzić jak najwięcej osób. Jak to zrobić? Podobno, kiedy uczeń jest gotów, mistrz, nauczyciel na pewno się pojawi. A wcześniej życie przygotuje odpowiedni grunt, byśmy zaczęli żyć uważniej i świadomie, cieszyć się chwilą... Jednak nie wszyscy są na to gotowi w pędzącym ekspresie życia. Wtedy wydarza się najczęściej coś, co burzy dotychczasowy porządek, np. utrata pracy, bliskiej osoby, choroba czy jakieś inne, niespodziewane doświadczenie. Wydaje się, że świat się wali i odtąd nic już nie jest takie, jakie było. Wtedy właśnie zaczyna się proces przebudzenia. Zrozumiałam to dziewięć lat temu, po lekturze książek Eckharta Tolle’go.....

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.