Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Marta Pietrzykowska
Jak wspierać zdrowie  według zasad feng shui

Jak wspierać zdrowie według zasad feng shui

W dzisiejszym zagonionym świecie istotna jest znajomość siebie, swoich mocnych stron i możliwości indywidualnej regeneracji organizmu, aby móc w pełni korzystać ze swojego potencjału.

Ważnym miejscem, w którym regenerujemy siły witalne, jest nasza przestrzeń w mieszkaniu i domu. Po wyborze odpowiedniej lokalizacji naszego domu lub mieszkania kolejnym istotnym krokiem jest harmonijne urządzanie wnętrza w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał. Budynek powinien być skierowany w korzystną dla nas stronę, a pomieszczenia i ich funkcje rozplanowane zgodnie z zasadami feng shui. Także rośliny zdrowe, bujne i zadbane stymulują pozytywną energię Qi, np. bambus we wschodnim rogu posesji, domu czy mieszkania będzie miał bardzo korzystny wpływ.

Warto pamiętać, że feng shui odnosi się do człowieka oraz przestrzeni w jakiej żyje, a wykorzystywane tu techniki czy zasady odwołują się do kształtowania jego otoczenia w taki sposób, aby zapewniało mu harmonijne, zdrowe i szczęśliwe życie. Najbardziej istotne staje się dążenie do życiodajnej równowagi oraz profilaktyka zwracająca szczególną uwagę na zapobieg...

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.