Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Ada Edelman
Wyciągnij  jedną kartę (cz. V)

Cesarzowa, Ciro Marchetti, „Boski Tarot”, Wydawnictwo Studio Astropsychologii

Wyciągnij jedną kartę (cz. V)

Jeżeli o coś pytasz i chcesz rozwiązać problem, a po potasowaniu Arkanów Wielkich wyciągniesz kartę Cesarzowa – przeczytaj, czego możesz się spodziewać czy oczekiwać.

Cesarz

Cesarz symbolizuje mężczyznę realizującego się w czynach. Ten człowiek zawsze wie, czego chce i co ważniejsze – ma gotowy plan, jak to zdobyć. Jest stanowczy, odważny i zdeterminowany w działaniu. Ponieważ ma ogromną potrzebę samokontroli, bywa, że izoluje się od ludzi, nie okazuje uczuć i sprawia wrażenie obojętnego. Dla Cesarza emocje i sentymenty to luksus, na który można sobie pozwolić tylko w wyjątkowych chwilach. Chłodna logika i żelazna konsekwencja są mu bardzo bliskie. Cóż, karcie Cesarz patronuje znak Barana, a ten, jak wiadomo, jest ulubieńcem Marsa. Zapowiada to konglomerat cech osoby dalekiej od romantycznych porywów serca i spontanicznych uniesień.

Karta ta symbolizuje mężczyznę statecznego, dla którego rodzina jest celem samym w sobie. Jego dom to królestwo ze ściśle wytyczonymi granicami. Cesarz zadba, aby nikomu niczego nie zabrakło i otoczy opieką wszystkich domowników. ...

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.