Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Katarzyna M. Grela
Test na niezłomność

Test na niezłomność

Zaczyna się już grudzień, więc próbujemy porządkować istotne dla nas sprawy, zakończyć, co się da. Dobrze by było podsumować sukcesy i porażki, ocenić je, wyciągnąć wnioski z wydarzeń tego roku i zastanowić się, co dalej.

Wspiera nas w tych dążeniach Słońce będące w znaku Strzelca, podobnie jak i Wenus. Merkury, również w Strzelcu, wchodzi niestety od 3 w pozornie wsteczny ruch (do 22.12). Stąd spore zamieszanie i podatność na błędy, niemożność uzgodnienia poglądów i planów na przyszłość.

Już na początku miesiąca, kiedy Mars się ustawi w opozycji z Uranem (1), będą niemiłe niespodzianki w naszych układach partnerskich. Niewykluczony ostry konflikt, zerwanie czy wypadek, nawet przemoc bądź terror, niosące zagrożenie dla zdrowia i dla życia, a w konsekwencji nagłe zmiany w roli życiowej, środowisku. Pełnia w Bliźniętach za dwa dni (3) utrudni sytuację, wnosząc niepewność, rozdwojenie, związane z tym napięcie, błędy w przekazie informacji, trudności przy decyzjach, rozkojarzenie i bałagan. Słońce z Neptunem w kwadraturze (3) sygnalizują spory natury roszczeniowej, brak wspólnych planów na przyszłość i pogoń za iluzją, nietoleranc...

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.