Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Małgorzata Trzaskoma
Co nas czeka

Co nas czeka

Rok 2018 obfitować będzie w różne, zmienne wydarzenia i niestabilne sytuacje, zarówno w sferach społeczno-politycznych, gospodarczych, finansowych, jak osobistych i rodzinnych.

Ludzie staną się bardziej wrażliwi, trudniej będą znosić sytuacje pełne napięcia i skrajnych emocji. Będą łaknąć czułości, okazywania sympatii, przyjaźni, szukać w bliskich psychicznego oparcia i utwierdzenia w poczuciu własnej wartości i atrakcyjności.

Bardziej niż dotąd źle będą znosić samotność. Toteż będą dążyć do związków i współpracy.

Wibracjom roku przyświecać
będzie dążenie do współpracy,
przynależności do grupy,
związku, rodziny.

Liderom, osobom zarządzającym, wibracje roku 2018 dodadzą jeszcze więcej przebojowości, ducha inicjatywy, charyzmy.

Jeśli jesteś indywidualistą, nie zatrzymuj się w tym roku nawet na chwilę.

Masz teraz ogromną szansę na dokonanie niezwykłych rzeczy. Zwłaszcza jeśli nie tylko ty sam na tym skorzystasz. Gdy będziesz postępować uczciwie, los będzie ci sprzyjał.

Los będzie szczególnie sprzyjał
uczciwym, prawym, lojalnym,
tym, którzy dbają o innych.

W roku 2018 wiele osób doświadczy dużej pomyślności. Dotyczy to przede wszystkim osób nieprzeciętnych, charyzmatycznych oraz tych, które zajmują się projektami służącymi dobru ogółu. (...)

Rozwój zawodowy łatwiej osiągną osoby współpracujące z innymi i na rzecz innych, np. doradcy, pośrednicy, tłumacze, mediatorzy, psychologowie, parapsychologowie, bioterapeuci, zielarze, homeopaci, opiekunowie społeczni, dyplomaci, artyści, projektanci czy osoby pracujące w zawodach ekologicznych, rehabilitacyjnych, medycznych, paramedycznych, medialnych.

W tym roku szczególnie warto
zadbać o higienę
psychiczno-emocjonalną i energetyczną.

Często towarzyszyć nam może iluzoryczne spojrzenie na rzeczywistość i nierealne marzenia. Chęć nagięcia rzeczywistości do swoich potrzeb, nawet za wszelką cenę, może sprzyjać nieetycznemu postępowaniu. Warto pamiętać, że co wysyłasz, to otrzymujesz i bierzesz za swoje postępowanie odpowiedzialność, czy tego chcesz, czy nie. Losu się nie oszuka, można tylko oszukiwać innych ludzi i samego siebie. Karma zawsze wraca, tylko w różnej postaci. Uderza w to, na czym człowiekowi najbardziej zależy.

Nie wszystko widać „szkiełkiem
i okiem”, a jednak działa.
Zaufaj swojej intuicji i temu,
co w głębi siebie czujesz.

Powstaną nowe technologie. Aż trudno będzie uwierzyć, że jest to możliwe i odróżnić rzeczywistość od fikcji. Ludzka wyobraźnia i fantazja nie będą znały granic. Łatwiej rozwijać się będzie nie tylko kreatywność, ale i intuicja, która w tym roku w sposób szczególny będzie naszym wielkim sprzymierzeńcem.

Jest to bardzo ważny rok w pierwszym kroku zmiany wibracji Ziemi na wyższe.
To może być tak odbierane, jakby ktoś powoli uchylał nam drzwi do czegoś nieznanego. Jeszcze tego nie widzimy, ale już to czujemy. Nasz świat, galaktyka, idzie swoim rytmem, przesuwa się dla wielu niepostrzeżenie w kierunku większego rozwoju i możliwości życia na Ziemi. Przed nami powolutku otwierają się drzwi, nie tylko do innego świata, ale i energetyki Ziemi, i wszystkiego, co na niej żyje. To się po prostu dzieje. Jedni to sobie uświadamiają, a inni nie.

Powoli zaczyna zmieniać się
matryca życia i świadomości.

To może powodować powolne odrywanie się od materii, która w świadomości ludzkiej stanie się coraz mniej istotna. Rozmaite wydarzenia uświadomią nam co w życiu jest naprawdę ważne. (...)

W działaniach finansowych trzeba uważać, żeby nie przeinwestować i bardziej realistycznie podchodzić do pieniędzy i materii.
W

wielu miejscach na świecie może dochodzić do nagłych, gwałtownych wydarzeń polityczno-społe

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.