Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Lena Drago
Podróże  poza  ciałem

Podróże poza ciałem

Coraz więcej ludzi otrzymuje ostrzeżenia odnośnie przyszłości planety. Jesteśmy – my, ludzie – na etapie wyboru. To od nas zależy przyszłość, los nie tylko naszych dzieci, ale nas samych, bo inkarnując się w przyszłości na Ziemi, zastaniemy to, co stworzyliśmy dzisiaj.

Rozwój duchowy to praca nad sobą i często zdarza się, że świat, który znamy, może nam się zwyczajnie „zawalić”, aby w jego miejsce mógł powstać inny, bardziej nam przyjazny. „Zakapturzony” był moim niszczycielem, który wyrwał mnie z błogiego stanu, w którym tkwiłam.

Zastanawiałam się, w jaki sposób opisać moje doświadczenia i doszłam do wniosku, że sięgnę po stary, sprawdzony sposób, z którego korzystali nasi przodkowie.

Baśnie początkowo były skierowane do dorosłych, dopiero całkiem niedawno zaczęto je kierować do dzieci i traktować jako wytwór wyobraźni. A to bardzo bogaty, pełen symbolizmu zapis rozwoju drogi duchowej, ale też mapa, która wskazuje, jak się poruszać po tej drugiej stronie lustra. Mamy różne doświadczenia czy wiedzę, jednak możemy je przedstawić za pomocą artefaktów, które są wspólne. Właśnie na bazie tych artefaktów, które rozumiemy wszyscy, budowane były ...

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.