Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Agnieszka Zub
Prognoza na rok 2018

Prognoza na rok 2018

Astronumerologia to metoda, która łączy astrologię z numerologią i pozwala prognozować cykle zdarzeń w dłuższym okresie.

Wyróżniamy 12 cykli astronumerycznych, które bazują na domach w astrologii tradycyjnej oraz uwzględniają tendencje numerologicznego roku osobistego, dzieki czemu podkreślają przewodni temat w danym roku, np. miłość, ślub czy rozwód, kariera, finanse, inwestycje, rozwój osobisty... W zależności od roku osobistego jedne sfery będą się rozwijać, a w innych możemy się spodziewać problemów czy strat.

Cykle astronumeryczne powtarzają się co 12 lat. Jednak ze względu na rok bieżący oraz dzień i miesiąc urodzenia u każdego człowieka aktywowane będą inne obszary danego cyklu.

Na przykład czwarty dom w astrologii to życie rodzinne, dom, ojczyzna, nieruchomości, dziedziczenie. Wstępna analiza w zależności od roku osobistego obejmuje zmiany w domu lub w rodzinie.

Kiedy znasz swój cykl astronumeryczny, to wiesz, jakiego rodzaju zmian i w jakiej sferze możesz się spodziewać, a dzięki temu łatwiej poradzisz sobie z przeciwnościami i trudnymi chwilami. Nierzadko niektóre problemy, np. uczuciowe, zdrowotne czy zawodowe, nasilają się w danym cyklu. Mając taką wiedzę, możesz podjąć odpowiednie działania. Zrozumiesz też, dlaczego w jednym cyklu kariera jest ważniejsza, a uczucia schodzą na drugi plan...

Nowy cykl astronumeryczny rozpoczyna się każdego roku od urodzin.
Połączenie astrologii z numerologią pozwala na wnikliwszą interpretację mogących nastąpić wydarzeń, to astronumeryczne oblicze numerologii.

Ludzi interesują zwykle astrologiczne lub numerologiczne prognozy dotyczące różnych sytuacji, związków uczuciowych, zdrowia, pracy czy finansów.
Opierając się na dostępnych mi danych urodzeniowych zwycięzców większych sum finansowych, niejednokrotnie przekonałam się, jakie cykle astronumeryczne pozwalają na duże wygrane. Stąd też niektórzy w swoim życiu mogą cyklicznie nawet dwa lub trzy razy wygrać spore sumy pieniężne, a inni tylko drobne kwoty.

Na następnych stronach znajdziecie prognozy na rok 2018 dla poszczególnych cykli astronumerycznych.   

CYKL 1

Roczniki: 1933, 1945, 1957,
1969, 1981, 1993

Odrodzenie, podążanie naprzód. Nowa miłość, narodziny dziecka,
nowe środowisko,
nowe zaangażowanie zawodowe.

Rok 2018 to czas nowego zobowiązania lub ważnego wydarzenia, na przykład nowej miłości, narodzin dziecka, wejścia w nowe środowisko, nowego zaangażowania zawodowego. Konieczna jest osobista introspekcja. Czego naprawdę chcesz w tym roku? Aby to osiągnąć, należy podążać do przodu. Rok 2018 będzie rokiem nowych wyzwań. Pojawią się sprzyjające możliwości dalszego rozwoju. Skoncentruj się na sobie i broń własnych interesów. Będziesz napotykać sytuacje, które wymuszą radykalne zmiany. Dla niektórych zmiana może być jedynym rozwiązaniem.
Ten rok stworzy okoliczności, które będą wymagały zainicjowania czegoś nowego. Spontaniczne działania pozwolą na lepsze życie. Jeżeli nie wprowadzisz zmian, tam gdzie będą potrzebne, zostaną one wymuszone w następnym roku. Powitanie nowego roku może okazać się wydarzeniem przełomowym i zaskakującym. Możesz spędzić ten czas inaczej niż w ubiegłych latach. Końcówka zimy zapowiada nowe działania. Los rozdaje prezenty. Nie potrzebujesz okrężnych dróg. Wiosną możesz odbyć podróż lub przekroczyć granice swojej ojczyzny. Uważaj w ostatnim tygodniu marca i pierwszym tygodniu kwietnia, bowiem pojawi się wtedy tendencja do podejmowania nieprzemyślanych decyzji, których można później żałować. Czerwiec przyniesie pomyślne załatwianie wszelkich spraw, procesów, umów. Kryzys i spadek energii mogą nastąpić w sierpniu. W tym czasie można odczuwać nietypowe bóle głowy, migreny, problemy z zatokami lub bóle zębów...

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.