Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Tekst Cezary Kmiotek, Obrazy Adrian Laube

Budzenie świadomości

Na pewnych warsztatach zwróciłem uwagę na stojącą przy oknie kobietę, która świeciła niesamowicie, niczym słońce za szybą. Podszedłem do niej i powiedziałem: – Nie wiem, kim jesteś i co robisz, ale chcę mieć z Tobą kontakt. – Ty też widzisz więcej! – uśmiechnęła się.

Na pewnych warsztatach zwróciłem uwagę na stojącą przy oknie kobietę, która świeciła niesamowicie, niczym słońce za szybą. Podszedłem do niej i powiedziałem:
– Nie wiem, kim jesteś i co robisz, ale chcę mieć z Tobą kontakt.
– Ty też widzisz więcej! – uśmiechnęła się.

Bez wahania podała mi numer telefonu i nazwisko, abym mógł znaleźć ją na Facebooku. Napisałem jeszcze tego samego wieczoru. Tak poznałem wspaniałą przyjaciółkę, duchową matkę (urodziła się kilka dni wcześniej, tego samego miesiąca i roku, co moja prawdziwa mama) oraz szamankę. Pisząc ten tekst, miałem przyjemność przez chwilę doświadczyć niesamowitej mocy oraz głębi, w jakiej ona żyje na co dzień.

Adriana Laube – bo o niej mowa – jest Istotą wielowymiarową od zawsze. Pamięta, gdzie była, zanim pojawiła się w brzuchu ziemskiej matki. Jej historie mogłyby stanowić kanwę kilku książek. Często, gdy rozmawiamy, wszystko naokoło wibruje, piszczy, spada, błyska albo gra. Nie raz „telefoniczne sesje” wywoływały dreszcze na naszych plecach, a portale pootwierały się, żeby powitać nowe istoty czy pomocników z innej rzeczywistości. Bywa, że odwiedzamy się bez zapowiedzi, co przestało już nas dziwić, choć ona jest u siebie w Będzinie, a ja w Warszawie.

...
Wydanie

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.