Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Katarzyna M.Grela
Pora rozliczeń

Pora rozliczeń

Słońce jest nadal w Wodniku, również Merkury i Wenus, czujemy więc potrzebę, by spotkać się, pogadać, podzielić wrażeniami w gronie znajomych i przyjaciół.

Ta Wodnikowa energia zachęca do przygody i podróży w nieznane, do poznawania różnych dziedzin dzięki środkom przekazu, a również, by się włączyć w bieżące sprawy i problemy tyczące się ogółu. Czas twórczych poszukiwań, bunt, niezależność, oryginalność, niechęć do wszelkich ograniczeń staną się dla nas motywacją, żeby kształtować rzeczywistość daleką od zastanych wzorców. Czy lepszą? Nie wiadomo. Wiele zależy przecież od nas. Dobrze by było to uwzględnić na początku miesiąca, póki się całkiem nie wyciszą wpływy pełni w znaku Lwa i eklipsy lunarnej z ostatniego dnia stycznia. Zbyt wybujały płomień uczuć, także ambicja, pewność siebie, gotowość do poświęceń bywają czasem groźne, zarówno jeśli chodzi o sprawy ideowe, społeczne, polityczne, jak i wikłanie się w romanse wbrew wszystkiemu i wszystkim. Merkury w aspekcie z Marsem (3) pogorszy jeszcze sytuację, dając siłę przebicia niezbyt mądrym pomysłom.

...
Wydanie

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.