Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Sofia Pakulska
Gwiezdne Dzieci

Gwiezdne Dzieci

O dzieciach nowej generacji pisano już w poprzednim numerze, ale to nie znaczy, że temat został wyczerpany. Czy pojawienie się na Ziemi Gwiezdnych Dzieci może rzeczywiście odmienić świat? Jaką misję mają do wypełnienia osoby należące do nowej generacji? A może jesteś jedną z nich?

Wedle teorii reinkarnacji większość z nas ma wiele przeszłych wcieleń, które mogliśmy przeżyć na Ziemi lub na innych planetach. Te żywoty wpływają na naszą obecną ziemską egzystencję, nabyliśmy dzięki nim różne poziomy świadomości. Wpływają one na nasze zachowanie, na to, co robimy, jak działamy, jak reagujemy na poszczególne sytuacje, co jest według nas w życiu najważniejsze. Niektórzy wcielili się na Ziemi z cywilizacji o wysokim poziomie świadomości. Ich celem jest pomoc ludzkości, obudzenie w naszych sercach miłości, pojednania i zerwanie łańcuchów systemu, jaki nas otacza. Misja Dzieci Indygo, Kryształowych i Tęczowych jest inna. Wspólnie jednak mają budować nowy, lepszy świat. Najpiękniejsze jest to, że wystarczy sama ich obecność i naturalna interakcja z najbliższymi, by odmieniać umysły i serca.

Gwiezdne Dzieci
Nasza wiedza o Gwiezdnych Dzieciach jest bardzo potrzebna, żeby je rozpoznawać i odróżniać. Możliwe, że ktoś w naszym otoczeniu jest Gwiezdnym Dzieckiem, które, świadomie bądź nie, zmaga się z ziemską rzeczywistością. Możliwe, że niektórzy sami odkryli, iż są Gwiezdnymi Dziećmi. Dzięki wiedzy na temat tego fenomenu będą mogli świadomie wypełniać swoją misję lub pomagać realizować innym ich misję.

Różnice w zachowaniu generacji możemy już opisać, gdyż w socjologii powstały określone terminy powiązane z okresami wzmożonego przyrostu narodzin dzieci. Nie skupiano się jednak na tym temacie od strony ezoterycznej, a raczej psychologicznej czy socjologicznej.

Generacja X, dotycząca urodzonych się w drugiej połowie XX wieku, w latach 1970–1990 – to Dzieci Indygo. Generacja Y – urodzeni około roku 2000 – Dzieci Kryształowe. Te urodzone po 2000 roku, które obecnie są nastolatkami, to Dzieci Tęczowe – generacja Z.

Charakterystyka Gwiezdnych Dzieci jest umowna. Jedna osoba może łączyć cechy różnych generacji lub nie posiadać wszystkich cech jednej z nich, a mimo to może być jednym z Gwiezdnych Dzieci. Istnieje także teoria, że jedna istota w trakcie swojego ziemskiego życia może przejść przez wszystkie omawiane generacje. Charakterystyka Gwiezdnych Dzieci została stworzona na podstawie najczęściej pojawiających się przypadków, jak wszędzie jednak i tu występują wyjątki.

Dzieci Indygo
Należą do generacji X, która przychodziła na świat pod koniec drugiej połowy XX wieku, w czasach przemian gospodarczych na świecie oraz wydarzeń takich jak upadek muru berlińskiego czy powstanie „Solidarności”.
Posiadają wojowniczą duszę, która opiera się wszelkim systemom. Ich celem jest walka z przejawami korupcji i patologii w społeczeństwie. Przez to,  że mają naturalną zdolność do egzystowania w świecie wyższej energii, często można u nich zdiagnozować ADHD. Dzięki kolorowi indygo, powiązanemu z trzecim okiem, są to osoby bardzo kreatywne i twórcze. Mają wrodzoną zdolność do nauki. Jeśli jednak wtłoczymy je w szkolny system, szybko zaczną się nudzić i nie pokażą pełni swojego potencjału. Będą przyjmo-wać wiedzę tylko z interesującego je zakresu. Zmuszanie ich do nauki konkretnego zagadnienia może przynieść odmienny skutek. Nadwyżkę energii Dzieci Indygo warto ukierunkować na twórczość lub sport.

Dorośli Indygo zachowali buntownicze serce i zdolności twórcze. W pracy trudno im się dostosować do roli pracownika, nie lubią przymusowych autorytetów i zawsze potrzebują znać cel swoich działań. Mogą mieć problemy z agresją jako wypadkową gromadzącej się w nich zbyt dużej ilości energii. Czują silną potrzebę wpływu na otaczający ich świat, poszukują swojej osobistej misji, którą będą mogli wypełnić.

Kryształowe Dzieci...

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.