Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Ada Edelman

Wyciągnij jedną kartę (cz. VIII)

Jeżeli o coś pytasz i chcesz rozwiązać problem, a po potasowaniu Arkanów Wielkich wyciągniesz kartę Rydwan – przeczytaj, czego możesz się spodziewać czy oczekiwać.

Rydwan

 Wiecznie głodny życia i nowych wrażeń Rydwan zabierze cię w najbardziej nieprzewidywalną i szaloną podróż miłosną, jaką sobie możesz wymarzyć. Bez względu na płeć jest to istota o niespożytej energii, widząca w potencjalnych przeszkodach jedynie wyzwania, z którymi warto się zmierzyć. Ma pełną świadomość, że życie to ciągła rywalizacja, a wejście na szczyt wymaga wysiłku. Nie boi się ani ciężkiej pracy, ani eksploracji nowych dziedzin czy przestrzeni. Miłość musi być ekscytującą pożywką dla jego niespokojnego ducha. Lubi współzawodnictwo i podboje, a co za tym idzie, chętnie o ciebie powalczy! Zakochany Rydwan bywa nieobliczalny, lecz być może to jest w nim najbardziej pociągające.

Relacja z Rydwanem nie zawsze jest łatwa, ponieważ miewa on wyjątkowo ostry język, a działając w afekcie nie oszczędza przeciwnika. Kłótnia z nim to wyjście na ring do walki, w której wszy...

Wydanie

W najnowszym numerze

mkl2018
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.