Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Elizabeth Ann Morris Tłum. Patrycja Lech
Alchemia świadomości  – jak zmienić energię w Polsce

Alchemia świadomości – jak zmienić energię w Polsce

Alchemia kojarzy się z poszukiwaniami eliksiru wiecznej młodości i cudownego leku na wszystkie choroby czy sposobu transmutacji ołowiu w złoto. Istnieje jednak wiele powiązań alchemii z wiedzą ezoteryczną i duchową. Od starożytności po dzień dzisiejszy szukamy odpowiednich formuły i metod zmiany energii i świadomości. Nazywam ten proces alchemią świadomości.

Elizabeth Ann Morris

Jest znaną na świecie duchową nauczycielką, pisarką i uzdrowicielką. Ostatnie 25 lat poświęciła rozwijaniu i prowadzeniu warsztatów, seminariów i programów szkoleniowych dla nauczycieli, które mają pomóc ludziom w odnalezieniu sensu i celu doświadczeń życiowych.

Jest założycielką Nauk Świętej Wyroczni – organizacji, która rozpoczęła działalność w 2017 roku. Jej misją jest dzielenie się duchową i ezoteryczną wiedzą w sposób odnoszący się do praktycznych aspektów życia. Uznając naszą unikalność (kim jesteśmy w sercu), możemy stać się współtwórcami potężnego, planetarnego uzdrawiania i ewolucji.

Elizabeth Ann i Nauki Świętej Wyroczni oferują indywidualne sesje, kursy rozwoju osobistego oraz kursy nauczycielskie.

We wszystkim, co robi Elizabeth Ann Morris, utrzymuje połączenie z wyższym aspektem każdej osoby. Aspekt ten przechowuje boski wzorzec naszego potencjału, a nie iluzję naszej osobowości. Następstwem spojrzenia na nasze wyzwania z takiego punktu jest uzdrowienie, oświecenie i mądrość.

Elizabeth Ann posiada duże doświadczenie w rozwoju organizacji, w szkoleniach i coachingu indywidualnym, a także zawodowym, hipnoterapii, jodze, uzdrawianiu dźwiękiem, a w przeszłości była przełożoną Szkoły (Fundacji) Diany Cooper – znanej na całym świecie organizacji skupiającej i kształcącej nauczycieli rozwoju duchowego.
...
Wydanie

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.