Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Katarzyna Kaczmarek
Odkryj swoje przeznaczenie. Szkoła dharmy Darii Teleszko

Odkryj swoje przeznaczenie. Szkoła dharmy Darii Teleszko

Uważa, że przeznaczenie człowieka jest ściśle związane z jego programem karmicznym. Horoskop karmiczny Darii Teleszko pokazuje, jaką misję ma człowiek w tym wcieleniu.

Daria Teleszko – psycholożka, astrolożka, znawczyni wiedzy karmicznej. Twórczyni autorskiej metody praktycznej astrologii karmicznej.

Aby przekonać się, jaki jest cel Twojego życia, jakie zadania masz do zrealizowania czy w jakim zawodzie najlepiej się odnajdziesz, spełnisz, w tabeli na str. 78 odszukaj swoją datę urodzenia i sprawdź, w jakim znaku zodiaku jest Twoja dharma. W tym numerze podajemy przykłady osób, które mają dharmy w Strzelcu, Koziorożcu, Wodniku i Rybach.

Dharma w StrzelcuDroga Dario!
Od dwóch lat pracuję w przedszkolu, lubię dzieci, chcę, żeby dobrze się rozwijały i były szczęśliwe. Mam wiele pomysłów, marzę, aby wprowadzać w życie nowe idee wychowawcze, wykorzystywać więcej pomocy dydaktycznych, jeździć na wycieczki. Reszta nauczycielek jest przeciwko mnie, mówią, żebym dała sobie spokój, nie wychylała się. Podobnego zdania jest dyrektorka, która twierdzi, że j...

Wydanie

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.