Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Frank Kinslow Tłumaczenie Patrycja Lech
Czym jest system Kinslowa?

Czym jest system Kinslowa?

Poniżej drukujemy fragment najnowszej książki Franka J. Kinslowa, twórcy Synchronizacji Kwantowej, Jak być szczęśliwym nawet nie próbując, która ukaże się pod naszym patronatem w drugiej połowie maja br. nakładem Wydawnictwa P&G Editors.

Mówiąc prostymi słowami, System Kinslowa kształci transcenderów. Szerzy i popularyzuje wiedzę na temat dochodzenia do pełni człowieczeństwa. System Kinslowa ma dwutorowe podejście do edukacji i inspiracji świata transcenderów. Tymi dwoma torami wiedzy są informacja i doświadczenie. Jeśli chcesz zbudować mocną ścianę, potrzebujesz cegieł i zaprawy. Cegły reprezentują informację, a zaprawa doświadczenie. Najpierw kładziesz cegłę, później zaprawę i znów cegłę. Twój mur staje się odporny i przetrwa próbę czasu. Gdy idziesz na zajęcia przedmiotów ścisłych, otrzymujesz informacje (wykład) i doświadczenie (ćwiczenia lub laboratorium). Osiągasz postęp dzięki przyswajaniu kolejnych informacji, a następnie zastosowaniu ich w praktyce. Tak jak w przypadku naszej ściany z cegieł, przeplatanie doświadczenia i informacji buduje pełnię wiedzy i prawie zawsze zapewnia sukces.

Jaką wiedzę zapewnia System Kinslowa? To proste. Pokazu...

Wydanie

W najnowszym numerze

kk 2019 nowy rok
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.