Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Piotr Derentowicz
Najpotężniejszy  generator energii

Najpotężniejszy generator energii

Serce wytwarza rytmiczne pole elektromagnetyczne. Najsilniejsze pole ludzkiego organizmu. Jest ono około pięć tysięcy razy większe niż pole elektromagnetyczne mózgu. Przenika przez każdą komórkę ciała i promieniuje poza nasze ciało na odległość ponad ośmiu metrów.

Istnieją dowody, że pole to ulega zakrzywieniu i wraca z powrotem do centralnego ośrodka, jakim jest serce. Dowolny punkt w jego obrębie zawiera wszystkie częstotliwości widma serca. Emocje, którym ulega człowiek, posiadają odzwierciedlenie w postaci zmian rytmu pola. Zmiany te znakomicie odbierają zwierzęta, np. psy, które wyczuwają emocje człowieka, wydawać by się mogło w nadnaturalny sposób. Są ludzie, których zmysły są tak wrażliwe, że także wyczuwają zmiany pola elektromagnetyczne serca drugiego człowieka i potrafią ocenić jego stan emocjonalny. Kiedy ludzie dotykają się, biorą za ręce lub są w pobliżu siebie, następuje przeniesienie energii elektromagnetycznej wytwarzanej przez ich serca. Fale mózgowe matki są wyraźnie zsynchronizowane z biciem serca jej dziecka. Przyjaźń i miłość między ludźmi polega m.in. na zsynchronizowaniu pól elektromagnetycznych serc dwoj- ga osób. Serce i mózg pracują razem dla połączenia się z uniwersalnym źródłem energii.

...
Wydanie

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.