Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Kunchok Drolma

Garchen Rinpoche – bezwarunkowa miłość

Jego Eminencja Garchen Rinpoche, który niebawem po raz kolejny odwiedzi Polskę, jest niezwykłą postacią nie tylko dla osób związanych z buddyzmem, ale też dla ludzi z różnych ścieżek duchowych i różnych wyznań. Wszystkich otacza wielką miłością, przyjaźnią i zainteresowaniem.

Garchen Rinpoche wielokrotnie objechał świat ze swoimi naukami o miłującej dobroci (bodhicitta), ale przede wszystkim niosąc wszystkim dar, jakim są wskazówki dotyczące obdarzania doskonałą miłością. Po spotkaniu z nim nikt nie jest już taki sam, jak był.

Przesłanie Garchena Rinpoche
Kilka lat temu poprosił swoją tłumaczkę Inę Bieler, żeby przetłumaczyła jego przesłanie do przyjaciół, którymi są wszyscy spotykani ludzie, a także te osoby, które czytają o miłości, słuchają o niej i chcą podążać drogą miłości i współczucia.  W liście tym czytamy m.in.: „(...) przez kolejne żywoty nasze umysły pozostają połączone, dlatego postrzegam was jako jedną rodzinę. Tym, co sprawia, że przez kolejne wcielenia nasze umysły są połączone, jest duchowa więź miłości. (…) ponieważ nasze umysły są połączone, możemy pomóc sobie nawzajem przez pielęgnowanie miłości. Dlatego te...

Wydanie

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.