Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

7/2019 czwarty wymiar
Anna Frankowska
Córka   bogini Yemaya

Córka bogini Yemaya

Swoim niezwykłym życiem między Polską, Kubą a Hiszpanią, między światem ducha a światem materii mogłaby obdzielić wiele osób. IWONA PRZYBYLSKA de ACOSTA – uzdrowicielka, szamanka, Wielka Mistrzyni Reiki, nauczycielka wiedzy duchowej, ale także niezłomny Koziorożec, zawodowy tłumacz z języka hiszpańskiego.

Urodziła się i wychowała pod Wrocławiem, lecz jako 18-latka trafiła podczas wakacji do Gdańska. Kobieta, u której zamieszkała, wybierała się któregoś dnia do wróżki, a że Iwona przyjaźniła się z jej córką, poszła z obiema dziewczynami dla towarzystwa. Tymczasem gdy weszły do gabinetu tarocistki, ta od razu skinęła na Iwonę. Nie słuchała wyjaśnień, że dziewczyna znalazła się tu tylko przypadkiem, lecz stanowczo nakazała: „Pani pierwsza!”.

 – Czeka panią wkrótce wielka odmiana losu. Pozna pani mężczyznę, który zmieni pani życie. Wyjedzie pani z nim za wielką wodę, wyjdzie za mąż, urodzi dwoje dzieci – wróżka mówiła szybko do oniemiałej ze zdziwienia Iwony. Co, gdzie, jak… – myślała 18-latka, a dwa tygodnie potem poznała chłopaka z Kuby, który na Politechnice Gdańskiej studiował budowę okrętów. Zakochali się w sobie na zabój, kilka miesięcy później wzięli ślub. Wios...

Wydanie

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.