Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Tadeusz Oszubski
Elektromagnetyczne piramidy

Fot.: www.pixabay.com

Elektromagnetyczne piramidy

Od dawna nieoficjalnie wiadomo było, że kształt piramidy ma szczególne właściwości energetyczne. Wiele na ten temat mówiono i pisano, brak było jednak konkretów i wyników badań naukowych, które można by wykorzystać w praktyce. Sytuacja uległa radykalnej zmianie po przeprowadzeniu nowych analiz przez niemiecko-rosyjski zespół ekspertów.

Gdzie i kiedy powstała najstarsza piramida? Jaki lud wymyślił tę konstrukcję? Nauka ustaliła, że piramidy budowano głównie między rokiem 3000 p.n.e. a 1000 rokiem n.e. Wznoszono je w tak wielu rejonach świata, że pojawiły się hipotezy, iż kulturę piramid rozpropagowały jakieś żeglarskie ludy, a nawet przybysze z kosmosu. Z jakiego powodu tak różne cywilizacje w Egipcie, Ameryce Południowej i Środkowej, w Chinach budowały kamienne piramidy przez epokę trwającą cztery tysiąclecia? Na to pytanie wciąż brak odpowiedzi. Czy jest możliwe, że za szczególnym upodobaniem tych konstrukcji kryje się zapomniana wiedza starożytnych o elektromagnetycznych właściwościach tego kształtu? Naukowcy dopiero zaczęli analizować te pradawne struktury, a już pierwsze wyniki są zaskakujące.

30 lipca 2018 roku naukowy serwis informacyjny „EurekAlert” przedstawił wyniki badań dowodzące, że znajdująca się w Egipcie, w Gizeh, piramida C...

Wydanie

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.