Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Jasna Polska

Droga Redakcjo,Chcielibyśmy podzielić się swoją radością i informacją z czytelnikami „Czwartego Wymiaru”. Powstał portal www.jasnapolska.pl (baza i wyszukiwarka alternatywnych wydarzeń, miejsc i osób). Jasna Polska to miejsce, którego od dawna w polskim Internecie brakowało. W ciągu pierwszych 4 miesięcy od jej powstania strona odnotowała 60 000 wizyt, a liczba odwiedzających ją wciąż rośnie.

Droga Redakcjo,Chcielibyśmy podzielić się swoją radością i informacją z czytelnikami „Czwartego Wymiaru”.
Powstał portal www.jasnapolska.pl (baza i wyszukiwarka alternatywnych wydarzeń, miejsc i osób). Jasna Polska to miejsce, którego od dawna w polskim Internecie brakowało. W ciągu pierwszych
4 miesięcy od jej powstania strona odnotowała 60 000 wizyt, a liczba odwiedzających ją wciąż rośnie.

Dobrze jest wreszcie znaleźć się wśród swoich
Jasna Polska była projektowana i obmyślana, na długo zanim pojawiła się w Internecie. Jako jej twórcy uważnie przyglądaliśmy się alternatywnej aktywności w sieci – zbieraliśmy informacje o wszelkiego rodzaju wydarzeniach, produktach, usługach, przeglądaliśmy grupy, fora, blogi… To wszystko zaowocowało stworzeniem 3 głównych działów: Wydarzenia, Osoby i Miejsca oraz 15 przejrzystych kategorii, które obejmują swym zasięgiem każdy przejaw ludzkiej aktywności.

...
Wydanie

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.