Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Anna Głogowska

Niezwykłe uzdrowienia

Z lekarzem Januszem Kołodziejczykiem o niezwykłych uzdrowieniach rozmawia Anna Głogowska.

Janusz Kołodziejczyk – lekarz traktujący człowieka jako jedność: socjo-psycho-fizyczną. Za najważniejsze w medycynie uważa zapobieganie chorobom. Lecząc, wykorzystuje głównie metody sterujące samozdrowieniem. Jest terapeutą, ale i mentorem prowadzącym pacjentów ku zdrowiu. Autor artykułów i książek, wydawca. Członek towarzystw naukowych. Praktyk, badacz i nauczyciel aurikuloterapii, kranioterapii, akupunktury korporalnej i klawiterapii – stosujący też medycynę manualną, hipnozę, apiterapię, głodówki i wiele innych metod. Założył w 1985 r. Ośrodek Medycyny Naturalnej w Koszalinie. Jeden z pionierów Medycyny Zintegrowanej w Polsce. www.klawiterapia-kolodziejczyk.pl
 

Tekst o niezwykłym uzdrowieniu kobiety („Czwarty Wymiar” nr 5/2018), która po sześćdziesięciu latach nieskutecznego leczenia wielu schorzeń, w wieku lat osiemdziesięciu odzyskała zdrowie – wzbudził poruszenie wśród naszych czytelników.

...
Wydanie

W najnowszym numerze

Powitanie Jesieni 2019 2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.