Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Ada Edelman

Wyciągnij jedną kartę (cz. XV)

Jeżeli pytasz o związek, a po potasowaniu Wielkich Arkanów wyciągniesz kartę Umiarkowanie – przeczytaj, czego możesz się spodziewać czy oczekiwać.

Umiarkowanie

Gdy na burzliwym oceanie uczuć znajdziesz wyspę jawiącą się jako bezpieczna przystań, można przypuszczać, że oto w twoim życiu pojawiła się osoba personifikowana kartą Umiarkowanie.

Być może nie jest to ktoś elokwentny, szykowny i przebojowy, ale właśnie przy nim znajdziesz spokój i stabilną przyszłość. Symbolika karty odnosi się do osoby zrównoważonej, pozytywnie nastawionej do świata, przyjacielskiej i opiekuńczej. Przy tym zaradnej i oszczędnej, ale w żadnym wypadku skąpej. Umiarkowanie ma cechy altruisty, który żyje w myśl zasady: tyle po mnie zostanie, ile dam innym. Często ikoną karty jest archanioł Michał lub po prostu anielska istota przelewająca wodę z naczynia do naczynia. Robi to cierpliwie, aby nie uronić ani jednej kropli, gdyż jest to Woda Życia, metafora naszego jestestwa.

Człowiek symbolizowany kartą Umiarkowanie również zważa, aby nie tracić cennych ch...

Wydanie

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.