Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Elżbieta Nowalska
Czysta energia

Pozytywność, Elżbieta Nowalska

Czysta energia

Wydawałoby się, że dobrymi słowami ludzie się częstują jak chlebem. Nie jest to tylko kwestia wyrażania swojej dobroci, ale potrzeba umocowania tego, co jest silne, mocne, co potrzebuje zafunkcjonować w świecie, który ciągle zadaje sobie pytanie o to, jaką drogą ma dalej zmierzać.

Wydawałoby się, że nadal nie zna odpowiedzi na to pytanie, ale ona sama przychodzi, sama się znajdzie. Każdy z Was zawarł pewne przymierze wewnętrzne ze sobą – opowiedział się za wewnętrzną ze sobą zgodą, połączeniem z pięknem Istnienia, z czystą energią swojego JA, która nie posiada kresu. Opowiedzieliście się za uzupełnieniem siebie o wszystkie możliwe do poznania myśli, uczucia, energie, wibracje, siły, moce, które są Wam potrzebne w tym konkretnym świecie. Wciąż tych energii, wibracji, sił, mocy poszukujecie. One nie są torbą leżącą na podłodze, lecz procesem, falą energii, wibracji, Światła, które zaczyna się odczuwać. One systematycznie zaczynają funkcjonować w człowieku, wypełniać go. Może dla Was dzieje się to zbyt wolno, ale energia jest mądra, wie, w jakim tempie to robić.

Co w tym procesie jest przeszkodą? Wasz system myślowy, którego chcecie się wciąż trzymać, przyzwyczajenie do identyfikowan...

Wydanie

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.