Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

8/2019 Czwarty wymiar
Anna Wielińska
Magiczne Indie

Magiczne Indie

W moim życiu w ostatnich latach zaczęło się układać bardzo nieciekawie. W pierwszej chwili pomyślałam, że – jak to się mówi – siedem lat tłustych, siedem lat chudych.

W moim życiu w ostatnich latach zaczęło się układać bardzo nieciekawie. W pierwszej chwili pomyślałam, że – jak to się mówi – siedem lat tłustych, siedem lat chudych. Życie pokazywało mi prawdę, z którą musiałam się zmierzyć, a nie wiedziałam, co trzeba zrobić, aby wyprostować moją drogę życia. Było mi bardzo trudno, było mi bardzo źle. Rozmawiałam, pytałam się jednej koleżanki, drugiej, mama też rozkładała ręce, a ja w tym tkwiłam i sama musiałam sobie ze wszystkim poradzić.

Po jednym z bardziej depresyjnych, płaczliwych weekendów obudziłam się w poniedziałek rano z myślą, że pójdę do jasnowidz Amali (Małgorzaty Maciejewskiej), która już mi tyle razy w życiu pomogła. Tym razem może też ukaże się jej światełko na wyjście z mojej obecnej sytuacji.

Zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Zrezygnowana pomaszerowałam do niej, w głowie słysząc: „Idź i się nie bój, będzie ...

Wydanie

W najnowszym numerze

8/2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.