Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Anna Frankowska
Co Cię czeka w roku 2019?

Co Cię czeka w roku 2019?

Według numerologii każdy z nas żyje w swoim indywidualnym cyklu, który trwa dziewięć lat. Energia każdego roku ma inne zabarwienie, inną wibrację i pewnym wydarzeniom, działaniom i sprawom sprzyja bardziej, a innym mniej, dlatego warto wiedzieć, czego można spodziewać się w nadchodzącym roku, by nie robić czegoś przedwcześnie lub za późno oraz którym rokiem Twojego indywidualnego (osobistego) cyklu on będzie.

Rok 2019 będzie Rokiem Pierwszym indywidulanego cyklu dla SIÓDEMKI

Rok 2019 będzie Rokiem Drugim indywidulanego cyklu dla ÓSEMKI

Rok 2019 będzie Rokiem Trzecim indywidulanego cyklu dla DZIEWIĄTKI

Rok 2019 będzie Rokiem Czwartym indywidulanego cyklu dla JEDYNKI

Rok 2019 będzie Rokiem Piątym indywidulanego cyklu dla dwójKI

Rok 2019 będzie Rokiem Szóstym indywidulanego cyklu dla TRÓJKI

Rok 2019 będzie Rokiem Siódmym indywidulanego cyklu dla CZWÓRKI

Rok 2019 będzie Rokiem Ósmym indywidulanego cyklu dla PIĄTKI

Rok 2019 będzie Rokiem Dziewiątym indywidulanego cyklu dla SZÓSTKI
 

 

Jeśli chcesz się tego dowiedzieć, najpierw policz swoją Liczbę Drogi Życia (zwaną też Wibracją Urodzeniową lub Liczbą Losu). W tym celu dodaj cyfry składające się na Twój dzień, miesiąc i rok urodzenia – dodawanie wykonaj tyle razy, aż zostanie jedna cyfra.

Przykład:

Robert urodził się 8.12.1973 roku. Jego Liczbą Drogi Życia jest 4, ponieważ 8 + 1 + 2 + 1 + 9 + 7 + 3 = 31, a 3 + 1 = 4, czyli mówiąc potocznie, jest on numerologiczną Czwórką.
 
Aby dowiedzieć się, którym rokiem Twojego indywidualnego cyklu będzie rok 2019, dodaj do swojej Liczby Drogi Życia liczbę 3 (bo 2 + 0 + + 1 + 9 = 12, a 1 + 2 = 3). Przykład: Dla Roberta rok 2019 będzie Rokiem Siódmym nowego indywidualnego cyklu, ponieważ 4 + 3 = 7. 2019 rok ma Uniwersalną Wibrację 3, czyli będzie rokiem Trójką. Zapowiada to ożywienie w kontaktach międzyludzkich, potrzebę uczenia się nowych umiejętności i zdobywania nowej wiedzy, przyjmowania i przekazywania informacji, intensywnego obcowania z osiągnięciami nauki i sztuki.

W skali makro nastąpi ożywienie kontaktów między państwami, narodami, organizacjami społecznymi, instytucjami itp. W 2019 roku łatwiej niż w innych latach można będzie uzgodnić poglądy czy wspólną strategię działania. Warto jednak uważać, aby wielka potrzeba komunikowania się nie przerodziła się w puste dyskusje i składanie obietnic bez pokrycia. W ROKU TRZECIM łatwiej zorganizować konferencję „o niczym” i obiecywać „gruszki na wierzbie”, niż przekuć słowa i plany na rzetelną pracę czy konkretne czyny.

Dynamicznie rozwijać się będą wszelkie techniki komunikacyjne, reklama, marketing, Internet, nowe elektroniczne formy przekazywania wiadomości. Ukaże się wyjątkowo wiele książek, gazet, powstaną znaczące dzieła sztuki oraz zupełnie nowe formy wyrazu.

Jeśli jesteś Jedynką, to wchodzisz w rok 4.

Pracy Ci w tym roku nie zabraknie. Przeciwnie – możesz poczuć się przytłoczona nadmiarem obowiązków, które niekoniecznie znajdą odbicie w zarobkach. Być może przyjdzie Ci wykonywać pracę za chorą koleżankę z działu czy przejąć domowe obowiązki za małżonka wysłanego w delegację. Trudno, Rok Czwarty po prostu wymaga samodyscypliny, rozsądku, dobrej organizacji w każdej sferze życia, a także działania zgodnego z normami, zasadami, przepisami prawa. Niezależną, samodzielną, inteligentna Jedynkę może to szczególnie irytować i budzić w niej poczucie zniewolenia. Rok Czwarty wynagradza tych, którzy pracują rzetelnie, żmudnie, wytrwale, rezygnując nawet z urlopu i wolnych dni, aby wypełnić obowiązki wobec pracodawcy. Warto zacisnąć zęby i przeżyć go na takich warunkach, jakie stwarza, bo okazywanie niezadowolenia i zrywanie umów z powodu własnego braku komfortu może zaszkodzić nam w kolejnych latach cyklu.

Rok Czwarty lubi przestrzegać porządku prawnego, zatem nie zdziw się, jeśli partner, z którym żyjesz w konkubinacie, zacznie nalegać na ślub. Jeśli masz nieuregulowane spra...

Wydanie

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.