Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Rena Marciniak-Kosmowska

OD WYDAWCY

DRODZY CZYTELNICY! Nasi słowiańscy przodkowie dbali o to, by w nowy rok wkraczać ze świeżą energią, dlatego odprawiali wiele rytuałów, które oczyszczały nie tylko ludzi, domy, obejścia, ale i przestrzeń dookoła. Niektóre z tych oczyszczających zabiegów stosujemy do dnia dzisiejszego, nie zdając sobie sprawy, że są częścią naszego słowiańskiego dziedzictwa. Inne zostały zapomniane.

Na całym świecie ludzie od tysięcy lat przed nadejściem nowego roku, niezależnie od tego, kiedy on przypadał, porządkowali swoje sprawy, zamykali je, a potem modlili się i świętowali.

We wszystkich społecznościach ważny był powrót do harmonii, do równowagi przed rozpoczęciem kolejnego roku.

I my w naszym rozedrganym, pełnym niepokoju świecie powinniśmy w tym czasie zająć się nie tylko przedświątecznymi porządkami w mieszkaniach, ale i oczyszczaniem relacji z innymi ludźmi oraz własnych myśli, własnego wnętrza. Warto wykorzystać w tym celu rozmaite metody, choćby np. wizualizację.

Kiedy pozbędziemy się lęków, wątpliwości, niepokoju, pesymizmu, a może nawet nałogów czy niechcianych nawyków, zaczniemy wreszcie pozytywnie myśleć i będziemy emanować dobroczynną energią.

Wtedy nasze postanowienia noworoczne, które stały się już współczesnym zwyczajem, padną na oczyszczony grunt. Warto jednak uważnie je przemyśleć i podjąć takie, które będziemy w stanie zrealizować.

Nie bójmy się marzeń, bo są twórcze – przekonuje Marianna Bartke, uzdrowicielka i instruktorka metody Theta Healing® w rozmowie z Jolantą Podsiadłą, i tłumaczy, jak stare programy zastępować nowymi i co zwiększa szansę ich realizacji.

W tym numerze znajdziecie również informacje, na czym skupić się oraz czego możecie się spodziewać w roku 2019 – w „Prognozie astronumerycznej” Agnieszki Zub i rocznym krótkim horoskopie Teresy Korol.
Jak sprawdzić, jakim wpływom astrologicznym będą podlegały osoby oraz przestrzeń prywatna i biznesowa, radzi Marta Pietrzykowska, konsultantka feng shui, przypominając, że „wpływy te mogą mieć decydujące znaczenie dla losów ludzi w danym roku”. Podpowiada też, jak tę wiedzę wykorzystać, by osłabić negatywne, a wzmocnić ich pozytywne oddziaływanie.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku
składamy Czytelnikom i Współpracownikom
najserdeczniejsze życzenia
Rena Marciniak-Kosmowska
z Zespołem Redakcyjnym
 

Wydanie

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.