Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Jolanta Podsiadło
Umysł marzyciela

Umysł marzyciela

O marzeniach, dzięki którym tworzymy nasz świat, z MARIANNĄ BARTKE, certyfikowaną instruktorką Science & Master Theta Healing®, rozmawia Jolanta Podsiadła.

MARIANNA BARTKE jest z wykształcenia pedagożką i terapeutką. Wypadek samochodowy oraz doświadczenie śmierci klinicznej dały początek jej poszukiwaniom i zmiany sposobu myślenia. Studiowała Kurs Cudów, Hunę, NLP, radykalne wybaczanie, numerologię, terapię tarotem, feng shui. Od 2008 roku specjalizuje się w metodzie Theta Healing®, którą poznawała u jej twórczyni, Vianny Stibal. Studiuje również w Ramthańskiej Szkole Oświecenia.

Przez wiele lat mieszkała w USA. Do Polski wróciła w 2011 roku. W 2013 roku uzyskała tytuł Science & Master ThetaHealing®, który potwierdza jej wyższe umiejętności instruktorskie i uzdrowicielskie w zakresie tej metody. 

 

Na przełomie roku częściej niż zwykle wypowiadamy życzenia, podejmujemy postanowienia, myślimy o jakiejś zmianie w naszym życiu. Amerykański pisarz i filozof Richard Bach powiedział, że „każde nasze marzenie jest nam dane wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia”. Czy faktycznie tak jest?...

Wydanie

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.