Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

2020kk3
Agnieszka Zub
Prognoza  astronumeryczna  na rok 2019

Prognoza astronumeryczna na rok 2019

Astronumerologia to metoda prognozowania, która łączy astrologię z numerologią.

Wyróżniamy 12 cykli astronumerycznych, które bazują na domach w astrologii tradycyjnej oraz uwzględniają tendencje numerologicznego roku osobistego, dzięki czemu podkreślają, jakie wydarzenia czy sytuacje będą w konkretnym cyklu wiodące w danym roku, np. miłość, ślub czy rozwód, kariera, finanse, przeprowadzka, inwestycje, twórczość, nauka, rozwój osobisty... W zależności od tego, w jakim roku osobistym jesteśmy, jedne sfery będą się rozwijać, a w innych mogą się pojawić problemy czy straty.

Cykle astronumeryczne powtarzają się co 12 lat. Jednak ze względu na rok bieżący oraz dzień i miesiąc urodzenia u każdego człowieka w danym roku aktywowane będą inne obszary danego cyklu.

Kiedy znasz swój cykl astronumeryczny, to wiesz, jakiego rodzaju zmian i w jakiej sferze możesz się spodziewać, a dzięki temu łatwiej poradzisz sobie z przeciwnościami i trudnymi chwilami. Nierzadko niektóre problemy, np. uczuciowe, zdrowotne czy zawodowe, nasilają się w danym cyklu. Mając taką wiedzę, możesz podjąć odpowiednie działania, by im zaradzić. Zrozumiesz też, dlaczego w jednym cyklu kariera jest ważniejsza, a uczucia schodzą na drugi plan...

Nowy cykl astronumeryczny rozpoczyna się każdego roku od urodzin.
Połączenie astrologii z numerologią pozwala na wnikliwszą interpretację mogących nastąpić wydarzeń.

Opierając się na dostępnych mi danych urodzeniowych np. zwycięzców większych sum finansowych, niejednokrotnie przekonałam się, jakie cykle astronumeryczne pozwalają na duże wygrane. Stąd też niektórzy w swoim życiu mogą nawet dwa lub trzy razy wygrać spore sumy pieniężne, a inni tylko drobne kwoty.

Poniżej zamieszczone są prognozy na rok 2019 dla poszczególnych cykli astronumerycznych.

Znajdź swój rok urodzenia i zapoznaj się z astronumeryczną prognozą dla siebie na rok 2019

CYKL 1

Roczniki: 1934, 1946, 1958,
1970, 1982, 1994

Twoje życie się zmienia. Bądź gotowy!

Rok 2019 sprzyja wszelkim przedsięwzięciom, a twoje działania i sprawy będą skupiać się na sferze zawodowej i na twoich dochodach. Niektórzy w celach zarobkowych będą sporo się przemieszczać. Szykują się nowe kontrakty dotyczące pracy lub finansów bądź aneksy do umów. Ten rok zapowiada bezpieczeństwo finansowe. Spodziewaj się poprawy warunków pracy, podwyżki, wygranej, spadku, jednak pamiętaj, że nic nie trwa wiecznie. Korzystaj z nadarzających się okazji, bo kolejny rok przyniesie zmiany i zakończenie pewnego etapu zawodowego. Pojawią się również możliwości wyjazdu za granicę, a ci, którzy przystąpią do udziału w konkursach, wygrają je. Niektórzy znajdą pracę daleko od domu. Mogą też zaistnieć okoliczności wymuszające zmianę miejsca zamieszkania. Dobrze by było, abyś zwolnił tempo w podejmowaniu decyzji w pierwszym trymestrze. W tym okresie twoje pospieszne działania mogą powodować zakłócenia. Na planie uczuciowym, jeżeli jesteś stanu wolnego, pojawi się perspektywa nowego związku. Nie od razu trzeba o tym wszystkich informować. Zalecana jest dyskrecja. W relacjach rodzinnych pojawią się pewne nieporozumienia i niejasności. Radość sprawią ci dzieci. Wiosna to okres, kiedy niektórzy z was podejmą decyzje o rozpoczęciu własnej działalności. Ci, którzy będą kontynuować dotychczasowe zajęcia, muszą liczyć się ze zmianami, które nastąpią w 2020 roku.

CYKL 2

Roczniki: 1935, 1947, 1959,
1971, 1983, 1995
Nie blokuj swoich zamierzeń!

Początek roku 2019 to podsumowanie ubiegłych lat, a także projekty na kolejny rok. Za...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.