Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

2020kk3
Marta Pietrzykowska
Jak przygotować się  do Chińskiego Nowego Roku

Jak przygotować się do Chińskiego Nowego Roku

Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że fundamentalną zasadą feng shui oprócz Teorii Pięciu Przemian, Teorii Yin/Yang jest także zasada Tien-Di-Ren (Człowiek-Niebiosa-Ziemia) – jedna z podstawowych koncepcji chińskiej metafizyki. Zasada ta znajduje wyraz w wielu formułach feng shui. Dotyczą one także ogromnego wpływu czasu na człowieka oraz przestrzeń, w której żyjemy i pracujemy.

W feng shui stosujemy techniki, których celem jest rozpoznawanie i kwalifikowanie rodzaju, charakteru oraz intensywności oddziaływania swoistej energii, którą Chińczycy określili mianem qi. Dzięki temu z wyprzedzeniem wiemy, jaka będzie energia qi i jakość danego miejsca także pod wpływem corocznie zmieniających się energii.

Miejsca, w których żyjemy, mogą oddziaływać na nas zarówno pozytywnie, jak i negatywnie. Często ludzie nie zdają sobie sprawy, że każda konsultacja feng shui powinna polegać nie tylko na przekazaniu informacji dotyczących właściwej aranżacji mebli czy korzystnego ulokowania osób w przestrzeni użytkowej, ale także na sprawdzeniu wpływów astrologicznych, jakim w danym roku będą podlegały osoby i przestrzeń (prywatna i biznesowa). To istotne, to istotne bo te wpływy mogą mieć znaczenie na losy ludzi w danym roku. Ta sama przestrzeń będzie działać na jej użytkowników w różny sposób zależnie od potencj...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.