Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Włodzimierz Adam Osiński
METAFIZYKA LUDZKIEGO CIAŁA (cz. IV)


Fot.: Włodzimierz Adam Osiński

METAFIZYKA LUDZKIEGO CIAŁA (cz. IV)

Fragmenty wykładu Olega Rusnaka, psychologa, channelera, terapeuty i uzdrowiciela pracującego metodą Terapii Reinkarnacyjnej.

Poznając metafizyczną budowę ludzkiego ciała oraz odpowiadające jej choroby i przypadłości możemy przeanalizować psychosomatyczne przyczyny każdego zachorowania i zastosować właściwą terapię, usuwającą źródło choroby, a dzięki temu doprowadzić do całkowitego i trwałego uzdrowienia.

RĘCE

Ręce to narzędzia, których podstawowym zadaniem jest przyjmowanie i oddawanie nie tylko na poziomie fizycznym, ale także energetyczno-informacyjnym. Podobnie jak nogi są one łącznikiem pomiędzy naszą przeszłością (staw barkowy i ramię), teraźniejszością (staw łokciowy i przedramię) i przyszłością (nadgarstek i dłoń). Kiedy ręce są sprawne, a stawy elastyczne, możemy płynnie przechodzić z jednej przestrzeni do drugiej, czerpiąc z doświadczeń przeszłości, pracując w teraźniejszości i wyciągając dłonie ku przyszłości. Tak jak w przypadku nóg energia karmiczna przemieszcza się przez ręce w kier...

Wydanie

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.