Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Elżbieta Nowalska
Jaka będzie przyszłość?

Jaka będzie przyszłość?

Gdy pada pytanie: „Jaka będzie przyszłość?”, trudno oczekiwać, że dla wszystkich będzie dokładnie taka sama. Ważne jest uczenie się kreowania siebie i swojej przyszłości, drogi dalszego życia – odważenie się na to.

Nie bądźcie biernymi odbiorcami informacji Was dotyczących! Nie tkwijcie w schematach myślenia o wszelkich determinantach Was dotyczących – gdy Wy się zmieniacie, odważacie na operowanie swoim potencjałem myślowym, uczuciowym, zarządzanie tym, co Was dotyczy – zmieniacie jakość swojego życia, również swojej przyszłości.

Nawet jeśli usłyszysz informację, że to będzie fatalny dla Ciebie rok, nie akceptuj jej. Negując ją, zatrzymujesz negatywną energię, osłabiasz ją. Warto zapamiętać: każda docierająca do Ciebie informacja czeka na Twoje do niej ustosunkowanie się. Jeśli akceptujesz ją, nawet gdy jest możliwość jej negocjowania, ta możliwość zostaje pominięta.

Pokora w stosunku do zdarzeń życia nie polega na ich bezrefleksyjnym akceptowaniu, ale na spokojnym zastanowieniu się, dlaczego pewne wydarzenia się zdarzają, a inne nie. Pokornie sięgasz po prawdę zjawisk, nie zasłaniasz jej tym, co Ci się wy...

Wydanie

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.