Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019
Katarzyna M.Grela
Zmiana perspektywy

Zmiana perspektywy

Słońce jest nadal w Koziorożcu i sprzyja załatwieniu spraw natury zawodowej, wiążących się z karierą, władzą, prestiżem i ambicją, tym wszystkim, co wyznacza cel naszych dążeń i marzeń.

Koniunkcja Słońca i Saturna (2) na początku miesiąca pomoże ująć to w konstrukcję i określić zadania niezbędne, by osiągnąć sukces. Energia Merkurego w trygonie do Urana (4) uwolni wyobraźnię, odwagę, intuicję i zachęci do zmian. Pozwoli nam uwierzyć w siebie i zyskać niezależność. To chyba niezły moment, by się odnaleźć w nowej roli i w innym środowisku, być może za granicą. Warto próbować, lecz ostrożnie. Nim się skłócimy z otoczeniem przez tak znamienną dla Urana niechęć do reguł, ograniczeń, przez bunt i źle pojętą wolność, przez niezwykłe pomysły równie genialne, jak szalone, spróbujmy zyskać dystans.

Układ Słońca z Neptunem (4) będzie łagodzić przykre starcia i uraniczne dziwactwa, wzmacniając więź ze światem, wnosząc wrażliwość i serdeczność, chęć ratowania, co się da. Musimy jednak wziąć poprawkę na silny wpływ Neptuna, a w konsekwencji uczuciowość i skłonność do iluzji w pogoni za...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.