Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Jolanta Podsiadło
Energia miłości

Energia miłości

O tym, że rozszerzając swoją świadomość, zaczynamy przyciągać relacje pełne miłości, szacunku i akceptacji, z MARIANNĄ BARTKE, certyfikowaną instruktorką Master&Science ThetaHealing®, rozmawia Jolanta Podsiadła.

„Jaka to oszczędność czasu – zakochać się od pierwszego wejrzenia” – ironizował Julian Tuwim. A jednak taka miłość się zdarza, nagle zaczynamy słyszeć dzwony i czujemy motyle w brzuchu. Czy to oznacza, że spotkaliśmy bratnią duszę?

– Tak, choć nie zawsze symptomy są aż tak wyraźne. Posłużę się przykładem jednej z moich kursantek. Opowiadała mi, że podczas kursu „Anatomii intuicyjnej” była tak zajęta czyszczeniem swoich programów, że nie zwróciła uwagi na mężczyznę, który codziennie się w nią wpatrywał. Dopiero kiedy pracowali razem przy uzdrawianiu czakr, nagle popłynęły jej łzy. Ale uznała, że to łzy szczęścia po uzdrowieniu czakry serca. Przyjaciółka, która mieszkała z nią w hotelowym pokoju, powiedziała mimochodem, że ten pan tylko jej podaje herbatę i smakołyki. Wtedy zdała sobie sprawę, że radość, wręcz poczucie szczęścia, gdy z nim rozmawia...

Wydanie

W najnowszym numerze

Powitanie Jesieni 2019 2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.