Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Martyna Lewicka

Wypalanie i odkupienie karmy

W numerze 12/2018 przeczytałam relację z wyprawy do Indii. To ośmieliło mnie do podzielenia się swoimi przeżyciami i refleksjami, do czego wielokrotnie zachęcaliście.

Miałam kiepski dzień, więc wybrałam się na zakupy, aby poprawić sobie humor. Snułam się po galerii i nagle spotkałam koleżankę ze szkolnej ławy, której nie widziałam kilkanaście lat. Poszłyśmy na kawę. W trakcie rozmowy dowiedziałam się, że była w Indiach, dokąd od dawna chciałam pojechać. Do wyjazdu zainspirowała ją jasnowidz Amala. Krystyna skończyła 40 lat i dotąd nie mogła zajść w ciążę, chociaż próbowała różnych metod. Amala zasugerowała, aby wybrała się do świątyni w Indiach, dedykowanej sprawom kobiecym i do świętego drzewa, na którym wiesza się laleczkę w intencji upragnionego dziecka. Tak też zrobiła. Za miesiąc będę rodzić – mówiła roześmiana, głaszcząc swój brzuch.

Słuchałam tego z wypiekami na twarzy, bo przecież miałam podobny problem. Krysia opowiadała: „Byłam w pięknej, dużej świątyni, w której modlą się głównie kobiety w intencji potomstwa i innych spraw kobiecych....

Wydanie

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.