Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

czwarty wymiar 10/11 2019
Teresa Szczepanek

Prozdrowotne wiry

O polach torsyjnych mówi się coraz częściej. Ciągle jednak za mało, byśmy mogli bez cienia wątpliwości korzystać z osiągnięć tych, którzy temu zjawisku poświęcili wiele lat obserwacji i pracy.

Pole torsyjne to inaczej pole świadomości albo z angielskiego (torsion – wirowanie) pole wirowe. Jak pisał w książce Teoria próżni fizycznej rosyjski fizyk Giennadij Szypow, pole to składa się z elementarnych wirów czasoprzestrzennych przenoszących informacje. I to właśnie ten poziom umożliwia zachodzenie zjawisk określanych mianem parapsychologicznych czy psychotronicznych. Najważniejszym wynalazkiem opartym na teorii próżni G. Szypowa jest stworzony przez prof. dr. Anatolija Akimowa generator torsyjny. To dzięki temu urządzeniu dowiedzieliśmy się, że pole torsyjne rozprzestrzenia się miliardy razy szybciej niż światło i przenika każdą materię. Co ciekawe, nie traci przy tym na intensywności.

Lewoskrętne i prawoskrętne
Badania prowadzone przez G. Szypowa nad polem torsyjnym pokazały, że może ono wirować zarówno w lewą, jak i prawą stronę. I tutaj należy podkreślić, że z pomocą stworzonego prz...

Wydanie

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.