Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Jędrzej Fijałkowski
NAVI JAKO EWOLUCJA   ŚWIADOMOŚCI CZŁOWIEKA

NAVI JAKO EWOLUCJA ŚWIADOMOŚCI CZŁOWIEKA

Z dr. Aleksandrem NaVaLoVem – twórcą hierarchoterapii, metody uzdrawiania i odmładzania organizmu – rozmawia Jędrzej Fijałkowski.

Dr Aleksander NaVaLoV – ukończył Akademię Medyczną w ZSRR. Specjalizował się w kardiologii. Jednocześnie współpracował z fizykami, badając naturę energii i czasu. Doktorat w dziedzinie biofizyki oraz praca w specjalistycznych laboratoriach doprowadziły go do wynalezienia przyrządu badającego starzenie się organizmów. Po 35 latach badań stworzył Rezonansowo-Inercyjną Teorię Starzenia (RITS) oraz metodę hierarchoterapii realnie przedłużającej życie. W roku 1992 nostryfikował dyplom w Polsce i prowadził prywatną praktykę, wykorzystując także swoją wiedzę z zakresu medycyny chińskiej.

Twierdzi Pan, że ludzie w ciągu najbliższych kilku lat będą mogli realnie odmłodzić się i żyć o wiele dłużej! Jak to możliwe? Czyżby wynalazł Pan kamień filozoficzny zapewniający długowieczność?

– W przyrodzie wszystko już istnieje, nie da się nic „wynaleźć”. Je...

Wydanie

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.