Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Włodzimierz Adam Osiński
Powrót do wewnętrznej  równowagi


Zdjęcia z archiwum Marianne Onkelinx

Powrót do wewnętrznej równowagi

Z Marianne Onkelinx – belgijską uzdrowicielką i terapeutką pracującą autorską metodą SoulBody Touch – rozmawia Włodzimierz Adam Osiński.

MARIANNE ONKELINX – belgijska terapeutka i uzdrowicielka, mistrzyni reiki, instruktorka fitness. Opracowała metodę SoulBody Touch polegającą na uwalnianiu z ciała napięć i emocji poprzez ruch, dźwięk i medytację. W swojej praktyce stosuje także: refleksologię, irydologię, palenie ziół na punktach akupunkturowych (moksa), krople Bacha, uzdrawianie dźwiękiem wg Fabiena Mamana, terapie wodne Watsu i WATA. Od 30 lat prowadzi seminaria kreatywności, pracy z energią kobiecą oraz pomagające odkrywać wewnętrzną moc i łączyć się ze źródłem. Prowadzi zajęcia w Belgii i Turcji. W kwietniu 2019 roku po raz pierwszy odwiedzi Polskę.

 

Jak rozpoczęła się Twoja duchowa podróż?

– W mojej rodzinie ojciec wierzył jedynie w naukę, natomiast matka była żarliwą chrześcijanką. Przez pierwsze lata życia wychowywały mnie właściwie babcie, ponieważ mama kończyła stu...

Wydanie

W najnowszym numerze

Powitanie Jesieni 2019 2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.