Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Bez strachu – z miłością

Krystyna Maciąg

Bez strachu – z miłością

Po raz piętnasty KRYSTYNA MACIĄG, naturoterapeutka o ogromnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, zorganizowała w Sobótce u stóp góry Ślęży trzydniowe spotkania dla tych, którzy chcą rozwijać swoją świadomość, żyć w świecie pełnym miłości, uczciwości wobec siebie, innych i całej planety.

– Znaleźliśmy się tutaj, aby dopomóc w tej zmianie. Mamy energię, aby dać coś od siebie, przypomnieć sobie, kim jesteśmy i ponieść tę wiedzę dalej. A przede wszystkim uczymy się tutaj, jak pozbywać się strachu, bo to on blokuje nasz rozwój. Przyszliśmy na Ziemię, aby doświadczać. Cokolwiek nas spotkało, warto zadać sobie pytanie, po co się to wydarzyło i czego miało nas nauczyć. Odpowiadając na nie, robimy krok ku zmianie – przekonywała Krystyna Maciąg.Tym razem wśród wykładowców było sporo osób również zza granicy, które występowały na tej imprezie po raz pierwszy. Idea spotkań jest bowiem taka, by pokazać jak najwięcej dróg i zachęcić uczestników do zgłębiania tego, co najbardziej do nich przemówiło.

Pamięć rodowa
O tym, jak wzorce narodzin i drzewo genealogiczne wpływają na nasze życie, opowiadała Agnieszka Ziembińska, psycholożka i terapeutka Gestalt.

&...

Wydanie

W najnowszym numerze

seminarium 2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.