Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

7/2019 czwarty wymiar
Ada Edelman
Terapia regresywna

Fot. z archiwum Izabeli Konwińskiej

Terapia regresywna

Z Izabelą Konwińską – absolwentką brytyjskiej Past Life Regression Academy, członkinią międzynarodowego Spiritual Regression Therapy Association, certyfikowaną terapeutką regresywną rozmawia Ada Edelman.

Pani Izabelo, proszę przybliżyć istotę terapii regresywnej.

– Terapia regresywna to holistyczna forma terapii, w ramach której traktujemy emocje, ciało i umysł jako jedność. W odróżnieniu od wielu innych form pracy terapeutycznej, koncentrujących się głównie na łagodzeniu pewnych niekorzystnych dla człowieka symptomów, jak np. stany lękowe, terapia regresywna pozwala nam cofnąć się wprost do źródła problemu i tam przepracować go na głębokim, podświadomym poziomie.

Wiele osób borykających się z problemami natury emocjonalnej nie chce w nieskończoność wracać do przeszłości, tylko raczej odciąć się od niej i zacząć żyć „Tu i teraz”. Z mojego punktu widzenia jest to podejście nieefektywne, a w skrajnych przypadkach zgubne. Co powiedziałaby pani takim osobom?

– Proszę mi wierzyć, że na bazie własnego doświadczenia bardzo dobrze rozumiem p...

Wydanie

W najnowszym numerze

Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.