Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

8/2019 Czwarty wymiar
Anna Frankowska
Moc wiedzy

Moc wiedzy

Magdalena Maria Boroń, z zawodu chiropraktyk i naturoterapeuta, z pasji – szeptucha, to wulkan pomysłowości i energii.

Rok temu uruchomiła w Lublinie Zawodowy Kurs Naturoterapii, który nazywa swoim ukochanym dzieckiem. Kurs funkcjonuje w ramach założonego przez nią już wcześniej Ośrodka Doskonalenia Zawodowego „Holistyka” wpisanego do rejestru placówek edukacyjnych w Wydziale Oświaty Starostwa Powiatowego w Lublinie. Absolwenci Zawodowego Kursu Naturoterapii otrzymują zatem świadectwa zgodne z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, uprawniające do wykonywania zawodu naturoterapeuty, który znajduje się w urzędowej Klasyfikacji zawodów pod numerem 323009, PKD 86.80D. Pierwsi absolwenci zdali egzaminy i opuścili szkołę w lutym, od maja rusza drugi rocznik słuchaczy.

O uruchomieniu takiego kursu – dającego solidną, sprawdzoną wiedzę i sporo praktyki, składającego się z ośmiu weekendowych spotkań – Magdalena Boroń myślała od kilku lat. Sama opracowała program, sama wydeptała w urzędach dla „Holistyki” status szkoł...

Wydanie

W najnowszym numerze

8/2019
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.