Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

Ewa May

Sekrety urzeczywistniania intencji

Przepis na sukces istnieje. Podobnie jak na wspaniały żurek czy naleśniki. Ale żeby ten żurek czy naleśniki udały się w 100%, trzeba stosować się do receptury i dodawać składniki w odpowiedniej kolejności.

Jeśli zastosujemy reguły przyrządzania potrawy, pyszne danie mamy gwarantowane. Natomiast gdy pominiemy choćby drobny szczegół (np. do żurku nie dodamy soli czy pieprzu, a przygotowując ciasto naleśnikowe – nie wymieszamy go), to efekt będzie marny.

Podobnie jest w przypadku ŚWIADOMEJ KREACJI czy inaczej URZECZYWISTNIANIA INTENCJI/PROJEKCJI (myśl-wizja-uczucia), czyli tworzenia SUKCESU.

Trzeba mieć pod ręką przepis i składowe swej kreacji oraz plan, jak chcemy dojść do sukcesu.

Potrzebny jest klarowny pomysł, idea i projekcja rezultatu, wizja stworzona w wyobraźni. Należy też stosować zasady „przyrządzania” kreacji z właściwych składników, czyli tworzenia intencji-projekcji w sposób taki, żeby miała ona moc stwórczą – wykorzystać strukturę słów, obrazów, sformułowań, wibrację pozytywnych uczuć i wiary, entuzjazm i wdzięczność już teraz.

Dobrze także wiedzieć, co mo...

Wydanie

W najnowszym numerze

Powitanie Jesieni 2019 2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.