Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar"

2020kk3
Aleksandra Konopa
Hinduski ślub

Hinduski ślub

Lektura relacji Anny Wielińskiej zamieszczonej w grudniowym „Czwartym Wymiarze” skłoniła mnie do podzielenia się przeżyciami z podróży do Indii.

Kończył się rok 2018, minęły święta, które spędziłam w samotności. I miałam w perspektywie smutne witanie Nowego Roku. Stoję w miejscu – pomyślałam. Przeglądając gazety z horoskopami, z nadzieją, że coś się zmieni w nadchodzącym roku, że jakiś przełom jest dla mnie zapisany w gwiazdach, trafiłam w „Czwartym Wymiarze” na artykuł o podróży duchowej do Indii i o możliwości pozbycia się obciążeń karmicznych, odmiany siebie, swojej drogi. No cóż, pomyślałam sobie, że nie mam nic do stracenia, że może powinnam wybrać się w taką podróż. Już wcześniej słyszałam o Bibliotece Liści Palmowych i rozmaitych miejscach energetycznych w Indiach.

Przeczytana w „Czwartym Wymiarze” relacja nagle otworzyła mi drzwi, które tyle lat były dla mnie zamknięte. Jasnowidzkę Amalę znałam z telewizji. Budziła zaufanie. Zadzwoniłam do niej, by spytać o najbliższą wyprawę. Otrzymałam program. Przestudiowa...

Wydanie

W najnowszym numerze

2020kk2
Oficjalna strona miesięcznika "Czwarty Wymiar", ukazującego się od 1996 roku.
Wydawca Centrum "REA" Rena Marciniak-Kosmowska - "Czwarty Wymiar" - All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i powielanie treści lub/i grafiki zawartej w tym serwisie bez zgody autora serwisu jest zabronione i chronione prawem.